Yandex.Metrika counter
Müşteri Paneli

ioT Yazılım Geliştirme

Niximera, bir IoT yazılım geliştirme şirketi ve daha fazlasıdır. Yetenekli IoT geliştiricileri barındırır.

Lütfen aşağı kaydırınız.

Nesnelerin İnterneti Yazılım Geliştirme

Bir IoT şirketi olarak Niximera, yüksek kaliteli web ve mobil IoT yazılımı kullanarak kontrol edebileceğiniz ve yönetebileceğiniz bağlı cihazlar etrafında bir dijital iş ekosistemi oluşturur.

IoT Geliştirme Hizmetlerimiz

Cihazları bağlamanıza ve yönetmenize ve iş verilerine dayalı kararlar vermenize yardımcı olmak için güvenli IoT web ve mobil uygulamaları geliştiriyoruz. Tüm çözümler, en iyi endüstri standartlarına ve yaklaşımlarına uygundur. Teknoloji uzmanlarından oluşan ekibimizin yarın iş değeri katmak için bugün IoT geliştirme sürecinize adım atmasına izin verin.

Endüstri Odaklı IoT Uygulama Geliştirme

Dünyanın dört bir yanındaki şirketler, IoT teknolojilerinin arkasındaki gerçek potansiyeli ve veri toplamanın, sağlamanın ve analiz etmenin değerini anlamaya yeni başlıyor. Fırsatlar sınırsız ve her sektör işlerini geliştirmek için IoT teknolojisini uygulamanın yollarını bulabilir.

IoT
Web ve Mobil Uygulamalar

WEB VE MOBİL IOT UYGULAMALARI

Geliştirdiğimiz yerel mobil ve web IoT uygulamaları, cihazları birbirine bağlamaya, yönetmeye ve izlemeye, sağladıkları verileri keşfetmeye ve iş süreçlerini otomatikleştirmeye yardımcı olur.

Big Data

BÜYÜK VERİ
ANALİZİ

En iyi Büyük Veri analitiği uygulamaları, Nesnelerin İnterneti verilerinin toplanmasına, işlenmesine ve analiz edilmesine yardımcı olur. Sonuç olarak, önemli iş anlayışlarından faydalanırsınız.

Raporlar

UI & VERİ GÖRSELLEŞTİRME

Veriler doğru şekilde işlenmediği, yapılandırılmadığı ve sunulmadığı takdirde çok az değer katar. Bunu sağlıyoruz ve görsel olarak çekici IoT veri görselleştirme çözümleri geliştiriyoruz.

Niximera Neden Çalışılacak Doğru IoT Şirketi?

Müşterilerimizin teknolojik fikirlerini gerçeğe dönüştürerek, farklı ürün türleri ve IoT sistemleri için nesnelerin interneti Yazılım geliştirmesini sağlıyoruz. Yıllar geçtikçe bu alanda zengin deneyim kazandık ve müşterilerimize kat kat kazandırdık.

Sözleşmeli Güvence

Sözleşmeli Güvence

Planladığımız, geliştirdiğimiz ve test ettiğimiz IoT yazılımı için uzun vadeli garanti veriyoruz

Güvenlik

Güvenlik Önceliklidir

Niximera, güvenliği herhangi bir IoT uygulaması geliştirmenin ayrılmaz bir parçası olarak görür.

Odaklanın

Kullanılabilirliğe Odak

Çalışması kolay ve rahat Nesnelerin İnterneti uygulamaları yapıyoruz.

Raporlama

Esnek Raporlama Süreci

IoT yazılımımızı gelecekteki değişiklikler için ölçeklenebilir hale getiriyoruz.

Web sitemizde size en iyi deneyimi sunabilmemiz için çerezleri kullanıyoruz. Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, bunu kabul ettiğinizi varsayarız.
Tamam