Yandex.Metrika counter
Müşteri Paneli

Kurumsal Yazılım Ürün Stratejisi

Günümüzün hızla değişen iş ortamında, şirketiniz beceriksiz veya antika yazılımlarla piyasadan geri kalamaz.

Lütfen aşağı kaydırınız.

Kurumsal Ürün Stratejisi

Günümüzün hızla değişen iş ortamında, şirketiniz beceriksiz veya antika yazılımlarla piyasadan geri kalamaz. Yetenekli geliştiriciler ve proje yöneticilerimiz, zorluklarınızı analiz edecek, başarı engelleyicileri teşhis edecek, kapsamlı bir stratejik ürün planı hazırlayacak ve verimlilikleri kolaylaştırmak, maliyetleri azaltmak, müşteri katılımını artırmak ve daha fazlası için tasarlanmış tamamen özelleştirilmiş bir yazılım çözümü geliştirmenize yardımcı olacaktır. Sağlam bir kurumsal ürün stratejisi oluşturmanıza yardımcı olabiliriz.

Büyük Veri Yönetimi ve İşleme

Büyüklüğü ne olursa olsun, her işletme hızlı ve eğitimli kararlar almak için veri kullanmaya dayanır. Niximera, çalışanlarınızın ve önemli karar vericilerin ihtiyaç duyacağı verileri toplamanıza, analiz etmenize ve görselleştirmenize yardımcı olabilir.

Verilerinizin kapsamlı ve otomatik bir analizini sağlayacak bir çözüm geliştirebilir, böylece tam olarak ihtiyacınız olduğunda önemli bilgileri sağlayan gösterge tablolarıyla birlikte kapsamlı, sezgisel bir arayüzde kullanılabilir hale getirebiliriz. Niximera, karmaşık Veri Madenciliği ve Öngörücü Analitik çözümlerinin oluşturulmasını sağlayan en son teknolojik ilerlemelerden yararlanarak bir adım daha ileri gidebilir.

Bulut Bilişim

İş akışını otomatikleştiren yazılım çözümleriyle günlük iş operasyonlarınızın verimliliğini artırın, çalışanlarınızın rutin işlemleri gerçekleştirmek için harcanan zamanı en aza indirgeme veya tamamen ortadan kaldırma olanağı sağlar. Niximera, kuruluşunuzun şirket içinde esneklik, veri kurtarma, işbirliği ve güvenlik sağlayan bulut bilişim çözümleri oluşturmasına yardımcı olabilir.

İşletmeler, KOBİ'ler ve yeni şirketler için karmaşık yazılım çözümleri geliştirme konusunda 16 yılı aşkın deneyime sahip olan Niximera, işletmenizin yeni büyüme fırsatları keşfetmesine ve kapsamlı ürün stratejileri geliştirmesine yardımcı olabilir. Danışmanlarımız, iş operasyonlarınızı ve günlük işlerinizi yürütmenize yardımcı olacak yazılımın kapsamlı bir analizini yapabilir ve size daha fazla büyümeye yönelik bir yol haritası sunabilir.

İş Akışımız

Keşif ve Analiz - Nitelikli bir sistem analisti ve danışman ekibi mevcut çözümlerinizi gözlemler, önemli sorunları ve iyileştirme fırsatlarını keşfeder ve iş ihtiyaçlarınıza göre bir yol haritası geliştirir. Geliştirme ve Test - Niş uzmanlığa sahip kalifiye geliştiriciler, işletmeniz için anahtar teslimi bir çözüm geliştirir, test eder ve sunar. Uygulama ve Destek - Niximera, yeni yazılımı günlük iş işlemlerinize uygulamanıza yardımcı olur ve yazılımınızın kapsamlı destek ve bakımını sağlar.

Web Geliştirme: Java, .NET, JavaScript Mobil Geliştirme: iOS, Android, Xamarin, Hybrid, Swift, Kotlin Veritabanı: MySQL, PostgreSQL, SQL Server, Oracle, MongoDB ve diğerleri DevOps ve Bulut: AWS, Azure, Docker, Jenkins

Niximera Yazılım ve Danışmanlık Hizmetleri

Niximera, müşterilerin dijital evrim yolculukları sırasında her zaman ortaya çıkan karmaşık sorunları çözmelerine yardımcı olan en son mühendislik çözümleri sunan butik bir dijital dönüşüm danışmanlığı ve Yazılım geliştirme şirketidir. Birinci sınıf markalar için vizyoner ve güvenilir bir Yazılım mühendisliği ortağıyız.

Ürün Stratejisi
Niximera Ürün Stratejisi
Web sitemizde size en iyi deneyimi sunabilmemiz için çerezleri kullanıyoruz. Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, bunu kabul ettiğinizi varsayarız.
Tamam