Website

HER PLATFORMDA SORUNSUZ ÇALIŞAN WEBSİTELERİ

İşletmenizin temel yönlerini iyileştiren ölçeklenebilir yazılımla iş altyapınızı destekleyin. Yeni kurumsal Yazılım çözümünüzü tasarlamak, oluşturmak ve ölçeklendirmek için sektöre özgü bilgilerimize erişin.

Devamını oku +

Mobil Uygulama

MÜŞTERİLERİNİZE EN YAKIN PROMOSYON ARACI

Mobil uygulama geliştiricilerimiz, pazar ihtiyaçlarını karşılayan, şirketlerin marka kimliğini güçlendiren ve ticari büyümeyi ve genişlemeyi teşvik eden çözümler oluşturma konusunda on yılı aşkın bir uzmanlığa sahiptir.

Devamını oku +

Otomasyon

FABRİKANIZIN KÂR ORANI İNANILMAZ ARTACAK!

Tekrarlanan ve sıradan işlerin otomasyonu, personel ve çalışanları serbest bırakır ve daha yüksek değerli görevleri yerine getirmelerini sağlar. Robotların kurulduğu andan itibaren, kuruluşların gelişmeleri fark etmesi çok kısa sürer.

Devamını oku +

İçerik Yönetim Sistemi

İçerik yönetim sistemi (CMS), web içeriğini yönetmek için kullanılan ve birden fazla katılımcının oluşturmasına, düzenlemesine ve yayınlamasına izin veren bir uygulamadır.

Dijital Dönüşüm

İşletmenizin temel yönlerini iyileştiren ölçeklenebilir yazılımla iş altyapınızı destekleyin. Gelin, dijital dünyaya beraber el ele geçelim.

Nesnelerin İnterneti

Birlikte, akıllı telefon endüstrisinin uygulama ekonomisinin şekline, hızına ve boyutuna rakip olan bir IoT ekonomisini besleyebiliriz.

Kurumsal Yapay Zekâ

Kurumsal AI, dijital dönüşümü yönlendirmek için makine öğrenimi de dahil olmak üzere gelişmiş yapay zeka tekniklerinden yararlanan bir kurumsal yazılım kategorisidir.

Danışmanlık Hizmetleri

Yazılım mimarinizi geliştirmenize, teknoloji odaklı bir dijital strateji oluşturmanıza ve yazılım portföyünüzü optimize ederek operasyonları iyileştirmenize yardımcı olacak bilişim teknolojileri danışmanlık hizmetleri sunuyoruz.

Kobilere Özel

Rekabet edebilmek için gereken operasyonel verimlilikleri oluşturmada birçok zorlukla karşı karşıyalar. Önemli şirket verilerinden eyleme geçirilebilir içgörüler entegre etmek, anlamak, analiz etmek ve türetmek günümüzün küresel pazarında başarı için kritik öneme sahiptir.

Sürecimiz hakkında daha fazla bilgi edinin

Paradan insana kadar her şeyi yönetmek için yeni nesil çözümlerle günümüzün iş kurucularını yönlendirmeye yardımcı oluruz. Sosyal ve mobil teknolojimiz, dünyanın her yerinde, istediğiniz zaman, istediğiniz yerde hızlı ve bilinçli kararlar alabilmeniz için canlı bilgiler sağlıyor.

25%

Toplantı

Mevzuat toplantısı yapıyoruz ve isteklerinizi planlıyoruz.

50%

Geliştirme

Planlanan istekler geliştirirliyor ve test ediliyor.

100%

Teslimat

Test sonucunda yapılan düzenlemelerden sonra proje teslimi gerçekleştiriliyor.