Niximera müşteri hizmetlerine 0 850 532 6459 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Bazı yazılım geliştirme firmaları bünyesinde yazılım geliştiricisi bulundurmazlar. Bazen de personel bulmakta zorluk çekerler. Bu gibi durumlarda anlaşmalı oldukları başka bir yazılım firmasından destek alırlar. Bu desteğe bilişim teknolojileri partnerliği denir.

Bazı yazılım firmalarının veya müşterilerimizin bünyesindeki yazılımcıların bilgisi yeni çıkan teknolojileri geliştirmeye yetmeyebilir. Yeni teknolojilere adapte olmak kolay olmayabilir ve çok önemlidir. Bazı durumlarda geliştirilmesi gereken mevzuatın nasıl bir süreçle geliştirebileceklerini bilemeyebilirler. Bu gibi durumlarda yazılım araştırma partnerliği devreye girer.

iOt teknolojileri kullanılarak geliştirilen ve bir çok şeyin otomatik olarak yapılabilmesine imkân sağlayan yazılımlara akıllı yazılım denir. Kooperatifler ortak paydada birleşimler oluşturarak bilgi ve müşteri paylaşımları yaparlar. Bu sayede müşteri toplanması olur ve yüksek kazançlar elde ederler. İşte bu tip oluşumların yönetilmesine yardımcı olan programlara akıllı kooperatif programları denir.

Tüm kredi ve banka kartlarıyla ödeme yapılmasını sağlayan, tüm programlar ile entegre olabilen ve sorunsuz çalışan tahsilat ve ödeme sistemidir.

Niximera ile çalışan müşterilerimiz, devamlı büyüyen ailemizin bilgileri yer almaktadır. Her bir logo bir müşterimizi temsil eder ve her müşterimize en az bir hizmet vermişizdir.

Web sitenizde yayımlanmasını istediğiniz size özel belgeleriniz var. Bu belgelerin çalınmasını, değiştirilerek çoğaltılmasını veya başka bir yerde yayımlanmasını istemiyorsanız belge gizlilik otomasyonu tam size göre. Web sitenizde yayımlanan belge veya fotoğraflar çalınamaz halde gösterilmektedir. Hem de web sitenizin hızını düşürmeden bu işlem yapılmaktadır.

Niximera, hizmet verirken hakkınızı korumak için çözüm olarak 3 sözleşmeli güvence sistemini hayata geçirdi. Satış sözleşmesi, mevzuat sözleşmesi ve 3 aylık ücretsiz bakım sözleşmesi. Noter huzurunda hazırlanan bu sözleşmeler ile projeleriniz hem güvende, hemde itlaf halinde tüm İstanbul Mahkemeleri sizin hakkınızı korumak için görevde. Sözleşmelerimiz kanun hükümlerine uygun ve tamamen son tüketiciyi yani müşterilerimizi korumak için resmi belge olarak hazırlanmaktadırlar.