Çanta
Çubuk Grafik
Yön
Profil
Ofis
Anlaşma

Günümüz Küresel Ekonomisinde Rekabeti Kazançlı Sürdürebilmek

Niximera ile kolay hızlı kazançlı kârlı

Başlayalım

KÜÇÜK VE ORTA ÖLÇEKLİ İŞLETMELER, İNTERNETİN KÜRESEL ERİŞİMİ NEDENİYLE DÜNYA ÇAPINDA REKABET ETME YETENEĞİNE SAHİPTİR.

Küçük ve orta ölçekli işletmeler, internetin küresel erişimi nedeniyle dünya çapında rekabet etme yeteneğine sahiptir. Bununla birlikte, bunu yapmak için gereken operasyonel verimlilikleri oluşturmada birçok zorlukla karşı karşıyalar. Önemli şirket verilerinden eyleme geçirilebilir içgörüler entegre etmek, anlamak, analiz etmek ve türetmek günümüzün küresel pazarında başarı için kritik öneme sahiptir.

Kobi Laptop

Bağlanın ve Analiz Edin

Tüm verilerinizi bir araya getirmek için uygulamaları bağlayın, ardından eyleme dönüştürülebilir içgörüler oluşturmak için etkileşimli görseller oluşturun. Verilerinizi ve içgörülerinizi, işletmenizin bütünsel bir görünümünü yakalamak için ihtiyaç duyduğunuz her yerde ve zamanda erişilebilir hale getirin.

Veri yönetimini ve iş süreçlerini birleştirerek değişen gereksinimlere kolayca uyum sağlayın, karar verme sürecini iyileştirin ve harika bir müşteri deneyimi sağlayın.

Tahmin Edin ve Hızlandırın

Rekabette öne geçmek için raporlamadan yararlanın ve olay işleme ve tahmine dayalı analitik gibi daha gelişmiş analitiklere geçiş yapın.

Hızlıca büyüyeceğiniz basit çözümlere takılıp kalmayın. Niximera, yolculuğunuzun neresinde olursanız olun size yardımcı olmak için benzersiz bir konuma sahiptir. Kullanımı kolay ürünlerimiz, zorlukların daha hızlı ve daha uygun bir şekilde üstesinden gelmenize ve ihtiyaçlarınız değiştikçe ölçeklenmenize yardımcı olmak için birlikte çalışır.

kobi kahve
Raporlar Gif

Hızlıca ve İstediğiniz Yerden Rapor Alın

KOBİ'ler için özel geliştirilmiş raporlar ile işletmenizin ihtiyaçlarına yön verin.

Planlarınızı kolayca yapın ve kâr oranını arttırmak için geriye küçük hesaplamalar kalsın. Geçmişi görerek geleceğe sağlam adımlar atın.

Bizimle Çalışıp, Çabucak Büyüdüler

Hizmetlerimizden faydalanan müşterilerimizin websitelerine bakın.

Sıklıkla Sorulan Sorular

KOBİ'lere özel merak edilenler

KOBİ'lerin ihtiyaçlarını ve beklentilerini anlayarak geliştirilen çözümler, bu işletmelerin hassas ve geliştirilmesi gereken yönlerini de tanıyan çözümlerdir. Dolayısıyla, bu şekilde güçlü bir teknolojik altyapı desteği alan KOBİ'ler verimlilik ve kârlılığı hızlıca artırarak bir üst lige daha kolay çıkabilir. Kurumsal kaynak planlamadan (ERP) veri analizine, müşteri ilişkileri yönetiminden satışa kadar birçok farklı süreci kapsayan, ayrıca KOBİ'lere göre özelleştirilmiş olan çözümler, önemli düzeyde rekabet avantajı kazandırır.

Her KOBİ için geçerli olan temel ihtiyaç ve beklentilerin yanı sıra, üretim yapan bir KOBİ ile toptan dağıtım ya da hizmet sektöründe faaliyet gösteren bir KOBİ'nin ihtiyaçları da elbette farklıdır. Dolayısıyla hem KOBİ'lerin ortak ihtiyaçlarına yanıt veren hem de sektörel farklara göre özelleştirilebilen çözümlerin kullanılması önemlidir.

KOBİ'ler için en büyük önceliklerden biri, sayısız rakibin arasından sıyrılmaktır. Bunu sağlayabilmenin yolu da ürün ve hizmet kalitesinde fark yaratarak müşteri memnuniyetini artırmak, daha inovatif çalışmalara imza atmaktan geçer. Dolayısıyla bu ihtiyaçları iyi anlayan ve güncel teknolojileri yakından takip ederek KOBİ'lere uygun şekillerde sunan çözümleri tercih etmek önemlidir. Ayrıca her KOBİ'nin nihai hedefi kârlı bir büyüme olduğu için, bu büyümeyi destekleyecek esneklikte çözümlerin tercih edilmesi gerekir. İşletmede kullanılan tüm çözümlerin birbiriyle entegre çalışabilmesi de iç süreçlerin standardizasyonu açısından dikkat edilmesi gereken bir konudur.

(ERP) nedir?

ERP , bir kurumun finans, insan kaynakları, üretim, satış ve pazarlama gibi bölümlerini tek bir yazılım sistemi altında toplayarak değişik departmanların ortaklaşa veri paylaşımını sağlayan sistemlerdir. ERP paketimizin içerisinde; tüm iş süreçleri için zengin iş fonksiyonları, uygun maliyetle uçtan uca yönetim, üretim süreçlerine özel uygulamalar, daha yüksek düzeyde kalite ve verimlilik modülleri bulunur ve ihtiyaca göre uyarlanabilir yapıya sahiptir. Esnektir.

İnsan kaynakları yönetiminin çalışanlar ile uçtan uca bir şekilde ilgilenmesi, şirketi her zaman bir adım öne taşımaktadır. Şirketin mutlu olabilmesi ve kâr elde edebilmesi için çalışanlarının verimli ve kaliteli iş çıkarması ve bunun için de doğru yetkinliğe sahip personellerin işe alınması gerekmektedir. En önemlisi, tüm bu süreçte çalışanların psikolojisi ve başarı arzusunu tetikleyen bir birimin olması gerekmektedir. Süreç yönetimi paketimizin içerisinde İK süreçlerinin tek noktadan yönetimi, Zaman ve iş gücü tasarrufu, Web üzerinden kullanım imkanı, yasal mevzuata uyum, Portal üzerinden self-servis kullanım bulunmaktadır.

Veri analizi, kurumların ve işletmelerin daha iyi kararlar almak, müşterilerine hizmet etmek ve üretkenliği ve geliri artırmak için ihtiyaç duydukları bilgileri edinmeleri için kanıtlanmış bir yoldur. Veri analizi paketimizde Veri entegrasyonu ve verinin merkezi yönetimi, Self-servis görselleştirme ve analiz, Güçlü analiz altyapısı, Senaryo oluşturma özelliği, Hazır raporlar bulunmaktadır.

Bütçe planlaması bir diğer adıyla bütçeleme, şirketlerin tüm bölümlerini kapsayan gelecek hedefleri ve bu hedeflere yönelik faaliyetleri için yaptığı finansal planlama sürecidir. Faaliyetlere, birimlere ve daha pek çok etkene bağlı olarak gelir bütçesi, gider bütçesi, faaliyet bütçesi gibi çeşitli bütçe türleri bulunur. Şirketler bütçe planlaması ile gider ve gelirleri hakkında daha detaylı bilgiye ulaşabilir ve ihtiyaçlarına daha uygun ve etkili bir bütçe hazırlayabilir. Bütçe yönetimi paketimizde, Bütçe hazırlamada zaman ve iş gücü tasarrufu, Anlık hedef ve gerçekleşen bütçe karşılaştırma imkanı, Farklı bütçelerin konsolidasyonu, Mobil kullanım, Excel sayfası mantığıyla kolay bütçe tasarımı, Dövizli bütçe oluşturma modülleri bulunmaktadır.

Ne aramıştınız?

Proje planı danışmanı mı?

Strateji toplantımızı hemen planlayalım!