Sektörel çözümlerin en başında entegrasyon, tecrübenin en başında Niximera..

Niximera, B2B, B2C, C2C, ortak platformlar ve daha fazlası için entegrasyon yaparak doğru veri akışı sağlıyoruz.

Karşılaştığınız zorluklar iş sonuçlarınızı etkileyebileceğinden, kuruluşunuz yeni teknolojiyi veya iş süreçlerini benimsiyorsa veya yeni ortaklıklar uyguluyorsa, yazılım entegrasyon hizmetleri çok önemlidir. Sektöre özgü yazılım mühendislerini çekerek, çeşitli BT sistemlerini en aza indirilmiş risklerle sorunsuz bir şekilde bağlayacak ve sisteminizin performansını en üst düzeye çıkaracaksınız. Niximera, sorunsuz ve verimli entegrasyonlara yardımcı olmak için burada!

Özel yazılım geliştirmenin bir parçası olarak BT entegrasyon hizmetleri, tüm iş operasyonlarını geliştiren güvenli, güvenilir ve etkili bir ortam oluşturmayı amaçlar. Mevcut ve yeni yazılımları birbirine bağlamak, BT sistemine yeni ortaklar eklemek, farklı platformları senkronize etmek ve daha fazlası, entegrasyon hizmetlerinin temel zorluklarıdır. Niximera, işletmenizin performans göstermesine ve ölçeklenmesine yardımcı olarak sistem bütünlüğünü sağlayan yazılım entegrasyon hizmetleri sunar. Sunduğumuz yazılım entegrasyon hizmetleri hakkında daha fazla bilgi edinin ve entegrasyon başarınızı tartışalım!

Entegrasyon çeşitleri

Kartopu etkisine hazır olun.

Tasarım

Sistem Entegrasyonu

Özelleştirilmiş bir mimari veya uygulama tasarlamayı veya oluşturmayı ve bunu yeni veya mevcut donanım, paketlenmiş ve özel yazılım ve iletişim ile entegre etmeyi içerebilen karmaşık bir bilgi sistemi oluşturma sürecidir.

Kurumsal uygulama entegrasyonu için entegrasyon bileşenlerini birbirine bağlayan ve bunları birleşik bir altyapı olarak yöneten yazılım çözümleri sunarak iş zekanızı geliştirmenize, veri erişilebilirliğini ve veri bütünlüğünü artırmanıza, üretkenliği artırmanıza ve performansı artırmanıza olanak tanır. Harici entegrasyon yoluyla, sosyal ağlar aracılığıyla yetkilendirme, çevrimiçi ödeme, izleme yazılımı, teslimat hizmetleri ve diğerleri sürekli olarak kurulur.

Daha Hızlı

API Entegrasyonu

API entegrasyon hizmetleri, son müşteriye sunduğunuz olanakları önemli ölçüde genişletir. Genisee, işiniz için daha yüksek üretkenlik ve verimli iş akışı elde etmek için özel API geliştirme (Uygulama Programlama Arayüzü), standart çözümler ve üçüncü taraf hizmetleri birleştirmeye yardımcı olan çözümler sunar.

API'leri oluşturmanız, özelleştirmeniz, senkronize etmeniz veya entegre etmeniz gerekip gerekmediğine bakılmaksızın, özel iş gereksinimlerinizi karşılamak ve dijital dönüşümünüzü daha hızlı, daha güvenli ve zaman açısından ve uygun maliyetli hale getirmek için tasarlanmış bir çözüm sunmaya hazırız.

Nesnelerin İnterneti

Data Migration ve Güncellemeler

İşletmenizin veri merkezi özelliklerini değiştirmek hiç bu kadar kolay olmamıştı. Niximera ekibi, AWS, Google Cloud veya Azure gibi bulut hizmeti sağlayıcıları tarafından sağlanan uygun bulut tabanlı altyapıyı seçmenize, taşımanıza ve işinizi yürütmenize yardımcı olacaktır. Uygulamalardan, web sitelerinden ve depolamadan tüm veri merkezlerine her şeyi aktarabilirsiniz ve biz de doğru stratejiyi seçip uygulamanıza yardımcı olacağız. İşletmeniz için güncellemeleri, düzeltmeleri ve yeni özellikleri hızlı ve güvenli bir şekilde uygulamanıza da yardımcı olacağız.

Yazılım Geliştirme

Sektör Bazlı Yazılım Entegrasyon Hizmetleri

Çeşitli sektörlerdeki işletmelerin sorunsuz ve etkili dijital dönüşüm uygulamalarına yardımcı oluyoruz. Dünya çapında nakliye, perakende, emlak, sağlık, üretim, bayileşme, distribitörlük sektörlerindeki şirketlerle çalışıyoruz. Kendini işine adamış ekibimiz, küresel pazarda rekabet etmenize yardımcı olmak için size sistem entegrasyon hizmetlerinde engin uzmanlık ve açık fikirlilik sunabilir!

Neden Niximera ile çalışmalısınız?

Son teknoloji çözümler geliştirmek için, öğrenerek, kanıtlanmış, yaratıcı ve kullanıcı merkezli uygulamaları kullanarak ve kalıpların dışında düşünerek kendimizi sürekli geliştiriyoruz. Tahmini olarak, müşterilerimize son kullanıcıların ihtiyaç ve isteklerini karşılayan ve işletmelerin gelişmesine yardımcı olan yenilikçi, değerli ve test edilmiş çözümler ve sistem entegrasyon hizmetleri sunuyoruz! Entegrasyonun iş sonuçlarınızı nasıl etkilemesi gerektiğine ilişkin gereksinimlerinizi toplayarak başlıyoruz. Sizi tanımak, sonraki adımlar için mümkün olan en etkili planı oluşturmamızı sağlar. Yazılım entegrasyon sürecinin bu kısmı, entegrasyonun kuruluşunuz ve son müşteriler için yaratacağı tüm faktörleri ve riskleri ve olasılıkları anlamamıza yardımcı olur. İş analistlerimiz, entegrasyon stratejimizi üzerine inşa edeceğimiz araştırmalar yürütür. Uzmanlarımız, iki yazılım çözümünü sistemlerinizin bileşenlerinde yüksek doğruluk ve veri bağlantısıyla birleştirerek mutlak sistem bütünlüğü sağlayarak proje mimarisini oluşturur. Yazılım mühendislerimiz, entegrasyon süreci hazır olduğunda sistem entegrasyon testi gerçekleştirir. Bu, entegrasyon teslimatlarının kalitesini garanti etmemize ve herhangi bir rahatsızlığı önceden düzeltmemize olanak tanır. Tüm entegrasyon çözümlerinin hayata geçirilmesinin ardından, 7/24 destek vererek sisteminizin bakımını yapıyoruz ve DevOps hizmetlerimiz ile sorunsuz ve güvenli bir şekilde çalışmasına, güncelleme yüklemesine ve ölçeklenmesine yardımcı oluyoruz.

Geliştirdiğimiz yerel mobil ve web IoT uygulamaları, cihazları birbirine bağlamaya, yönetmeye ve izlemeye, sağladıkları verileri keşfetmeye ve iş süreçlerini otomatikleştirmeye yardımcı olur.

iOT Şirketi

Niximera ile tüm entegrasyonlar planlı, programlı ve Log Monitoring kullanılarak, her an raporlanabilir.

Müşterilerimizin teknolojik fikirlerini gerçeğe dönüştürerek, farklı ürün türleri ve IoT sistemleri için nesnelerin interneti yazılım geliştirmesini sağlıyoruz. Yıllar geçtikçe bu alanda zengin deneyim kazandık ve müşterilerimize kat kat kazandırdık.

Ne aramıştınız?

Proje planı danışmanı mı?

toplantımızı hemen planlayalım!