Yapabileceklerimizin sınırı yoktur!

İster muhteşem bir yeni logo, ister çarpıcı el ilanları arıyor olun, Niximera'daki yetenekli küresel tasarımcı topluluğu bunu gerçekleştirebilir. Niximera, yalnızca en iyi grafik tasarım hizmetlerini sunan yüksek kaliteli tasarımcılarıyla gurur duymaktadır. Aşağıda sizin için doğru tasarım hizmetini bulun ve seveceğiniz tasarıma bugün sahip olun!

Neler Yapıyoruz?

Size bu konularda yardımcı olabiliriz:

Logo Tasarımı
Kartvizit Tasarımı
Etiket Tasarımı
Antetli Kağıt Tasarımı
Tabela Tasarımı
Bilbord Tasarımı
Fuar Standı Tasarımı
Araç Giydirme Tasarımı
Website Tasarımı
Mobil Uygulama Tasarımı
Banner Tasarımı
İkon Seti Tasarımı
E-Ticaret Fotoğraf Çekimi
E-Mail Tasarımı
Bülten Tasarımı
El İlanı Tasarımı
Posta Kartı Tasarımı
Broşür Tasarımı
Poster Tasarımı
Web Reklam Tasarımı
Katalog Tasarımı
Zarf Tasarımı
Dergi Tasarımı
Restoran Menü Tasarımı
Gazete Tasarımı
Stiker Tasarımı
CV Tasarımı
PowerPoint Tasarımı
Vektörel Tasarım
3D Tasarımı
Photoshop Tasarımı
Spotify Tasarımı
Youtube Tasarımı
T-Shirt Tasarımı
Koli - Paket Tasarımı
Torba - Poşet Tasarımı
Kupa Tasarımı
Kitap Kapağı Tasarımı
Davetiye Tasarımı

Ne aramıştınız?

Tasarım danışmanı mı?

Strateji toplantımızı hemen planlayalım!

Sıklıkla Sorulan Sorular

Dijital tasarım, insanların bir bilgisayarda, tablette veya telefon ekranında görüntülediği ve etkileşim kurduğu içeriğin görünüşünü ve hissini ortaya çıkarma sürecidir.

Dijital tasarım işlerinde, web tasarımı genellikle listenin en üstünde yer alır. Web tasarımcı ile dijital tasarımcı tam olarak aynı görevleri yapmaz. Peki web tasarımcıları ne yapar? Web tasarımcıları, web sitelerinin ve mobil uygulamaların nasıl görüneceğinin genel bir görünümünü oluşturmaktan sorumludur. Bir sitenin düzeni, renk paleti, yazı tipleri, simgeler, butonlar ve görsel temalar gibi kararları web tasarımcılar düşünmelidir.

  • * UI / UX kuralları
  • * Renk ve tipografi
  • * Duyarlı mobil tasarımı
  • * Adobe Photoshop, Illustrator, Adobe XD, Sketch gibi arayüz tasarım programlarını bilmeli
  • * Prototipleme yaklaşımları
  • * HTML / CSS

Kullanıcı Deneyimi ( UX ) tasarımdan fazlasını içeren bir teknoloji alanıdır, ancak genel olarak “ UX tasarımı ” olarak adlandırılır. UX çağdaş dijital tasarımın üç unsurundan biridir. Web tasarımı, bir müşteri veya işveren için bir proje üzerinde çalışan bir tasarımcıyla, işin kapsamını tamamlayarak ve bir sonraki projeye geçme eğilimindedir. UX tasarımı, bir UX tasarımcısının belirli bir proje veya marka üzerinde bir UX ekibiyle yıllarca çalışabileceği daha yinelemeli bir süreçtir.

Dijital Medya Tasarımı, üretilen içeriğin yönetilmesinden, en uygun altyapıya kadar tüm süreçleri kapsıyor. Görüntüleme teknolojileri ve en yeni pazarlama taktikleri bize, mesajlarımızı hedef kitleye doğru bir şekilde ulaştırabilmemiz için gereken her şeyi sunuyor.

Grafik tasarım hizmetleri adı üstünde görsel hizmetlerdir. Firmanızı tanıtan veya firmanıza bir marka kazandıran çalışmalar grafik tasarım bölümünde gerçekleştirilir. İstanbul web tasarım sektöründe grafik tasarım hizmeti alırken aynı zamanda, kurumsal kimlik tasarımı ve web tasarım hizmeti de satın alabilirsiniz.

Gerçekleştirilecek etkinlikler ile sanat yeteneğine sahip öğrencilerin keşfedilmesi amaçlanmaktadır. Geleneksel yöntemler ile daha önceden gerçekleştirilmiş olan tüm sanat eserlerinin, dijital ortama aktarılmasına olanak sağlayan altyapı bu atölyede mevcut olacaktır.

Sosyal Medya ve Dijital Medya Nedir? Dijital medya insanların internet ortamında kullandıkları araçlardır. Dijital medya araçlarından biri olan sosyal medya kullanıcıların kendilerinin içerik üretebildikleri ve diğer kullanıcılar ile paylaşabildikleri bir platformdur.