Akıllı Fabrika ürünleri ve çözümleri

Ekipmanı fabrikanıza hızla entegre edin

Akıllı Fabrika, akıllı insanları, akıllı ekipmanları, hassas süreçleri ve gelişmiş otomasyon yazılım sistemlerini bir araya getirir. Dünyanın dört bir yanındaki yarı iletken fabrikaları - en talepkar çip üreticileri de dahil olmak üzere - riski azaltmalarına ve Akıllı Üretimi etkinleştirmelerine yardımcı olması için fabrika otomasyon yazılımımıza güveniyor.

Fabrika Otomasyonu çözümlerimiz, kaynak ve maliyet açısından optimize edilmiş üretimin yanı sıra tesis ve makinelerde yüksek kullanılabilirlik elde etmenize yardımcı olmak için geliştirilmiştir. Portföyümüz, tesis işletiminin sürekli optimizasyonu, kapsamlı önleyici bakım ve mümkün olan en hızlı onarım alanlarında değer sağlamaya odaklanmaktadır.

Bizimle nasıl çalışmak istediğinizi seçin

Yazılım geliştirme süreçleri için önemli 4 farklı seçenek sunuyoruz.

Bir uzmandan randevu talebi istiyorum

Ortak geliştirme

Ekibinizin dikkatlerini başka bir yere odaklayabilmesi için tüm proje yönetimi faaliyetlerini yürüterek geliştirmeye ve uygulamaya yardımcı olabiliriz.

Niximera otomasyon kütüphanesi

Bazı müşteriler bağlantı ve otomasyonlarının omurgası olarak hızlı geliştirme ürünlerimizi kullanmayı tercih ediyor.

Anahtar teslim çözümler

Benzersiz üretim süreçlerinize uyarlanmış eksiksiz bir üretim yazılımı çözümü sağlayabiliriz.

Dış kaynak kullanımı

Geliştirme sürecinizi takip ederek ve varlıklarınızı kullanarak, belirli bir süre boyunca ekibinizin entegre bir parçası olabilir.

Niximera Otomasyonu

Fabrikaların temel uygulamalarında iyi çalışır.

Güçlü komut dosyası oluşturma motoru

Fabrika süreçlerinizi otomatikleştirmede tamamen esneklik sağlar. Yapılandırılmış metin komut dosyası oluşturma, herkesin yapabileceği anlamına gelir. Tanıdık bir sözdizimi, çoğu programcının Niximera Otomasyon'a aşina olmasalar bile yardım sağlayabileceği anlamına gelir. Tamamen çok iş parçacıklı: Her işlem veya bir işlemin parçası için ayrı bir döngü oluşturun. Kontrol döngülerinizi tek bir büyük döngüde birleştirmek yerine mantıksal olarak düzenleyin. Anında değişiklik yapın: Her yeni ekran öğesi eklemek veya komut dosyasında ince ayar yapmak istediğinizde durup yeniden derlemenize gerek yok.

Teknolojik Fabrika

WHAT WERE YOU LOOKING FOR?

Proje planı danışmanı mı?

Strateji toplantımızı hemen planlayalım!