Yeni bir IoT Teknolojisinin Temeli Niximera ile Atılır

Niximera, bi iot yazılım geliştime şirketi ve daha fazlasıdır. Yetenekli iot geliştiricileri barındırır.

Niximera, onlarca yıldır IoT devriminin merkezinde yer alıyor. Şimdi nesnelerin internetinin potansiyelini açığa çıkaracağız. Birlikte, akıllı telefon endüstrisinin uygulama ekonomisinin şekline, hızına ve boyutuna rakip olan bir IoT ekonomisini besleyebiliriz. Bunu başarmak, insan verimliliğini artırmanın en iyi yollarından biri olacak ve siz müşterilerimize yeni kazanç yollarını açmayı kolaylaştıracak, ekonomik büyümeyi yönlendirecek ve dünyanın en zorlu sorunlarından bazılarını çözen fırsatlar yaratacaktır.

IoT sistemleri geliştirmek inanılmaz derecede karmaşıktır. IoT'nin potansiyelini gerçekleştirmek için, tüm değer zinciri için geliştirmeyi basitleştirmemiz ve hızlandırmamız gerekiyor. IoT için Niximera, özel işleme yeteneklerini standartlaştırılmış, güvenli yazılımla ve araç ve geliştirmeye yönelik yenilikçi yaklaşımlarla bir araya getiren bir endüstri ilkidir.

Nesnelerin İnterneti'nin Önemi

Kartopu etkisine hazır olun.

Tasarım

IoT Tasarımında Radikal Bir Değişiklik

Bu benzersiz çözüme dayalı yaklaşım, Niximera IoT teknolojisinin ve küresel ortak ekosistemimizin kullanıma sunulma biçiminde radikal bir değişikliği temsil eder ve herkes için giriş engellerini azaltır.

IoT büyümesinin bir sonraki aşamasına girerken, inovasyonu ateşleyecek ve değer zinciri boyunca fırsatlar yaratacak yeni bir IoT ekonomisini gerçekleştirmek için birlikte çalışmamız çok önemli.

Daha Hızlı

Daha Hızlı Pazara Çıkış Süresi

Yeni IoT ekonomisini gerçekten beslemek için, değer zincirindeki OEM'ler, SiP'ler ve yazılım geliştiriciler için giriş engellerinin herkes için daha düşük olması gerekir.

IoT için Toplam Çözümlerin bir parçası olarak, modelleme teknolojimizin bir evrimi olan Niximera NixVirtual, donanım olmadan yazılım geliştirmeyi mümkün kılmak için Niximera tabanlı SoC'lerin doğru modellerini sunmayı hedeflemekteyiz.

Nesnelerin İnterneti

IoT Geliştirme Hizmetlerimiz

Cihazları bağlamanıza ve yönetmenize ve iş verilerine dayalı kararlar vermenize yardımcı olmak için güvenli IoT web ve mobil uygulamaları geliştiriyoruz. Tüm çözümler, en iyi endüstri standartlarına ve yaklaşımlarına uygundur. Teknoloji uzmanlarından oluşan ekibimizin yarın iş değeri katmak için bugün IoT geliştirme sürecinize adım atmasına izin verin.

Yazılım Geliştirme

Nesnelerin İnterneti Yazılım Geliştirme

Bir IoT şirketi olarak Niximera, yüksek kaliteli web ve mobil IoT yazılımı kullanarak kontrol edebileceğiniz ve yönetebileceğiniz bağlı cihazlar etrafında bir dijital iş ekosistemi oluşturur.

Endüstri Odaklı IoT Uygulama Geliştirme

Dünyanın dört bir yanındaki şirketler, IoT teknolojilerinin arkasındaki gerçek potansiyeli ve veri toplamanın, sağlamanın ve analiz etmenin değerini anlamaya yeni başlıyor. Fırsatlar sınırsız ve her sektör işlerini geliştirmek için IoT teknolojisini uygulamanın yollarını bulabilir.

Geliştirdiğimiz yerel mobil ve web IoT uygulamaları, cihazları birbirine bağlamaya, yönetmeye ve izlemeye, sağladıkları verileri keşfetmeye ve iş süreçlerini otomatikleştirmeye yardımcı olur.

Sıklıkla Sorulan Sorular

Nesnelerin İnterneti (IoT), internet üzerinden diğer cihazlar ve sistemlerle veri alışverişinde bulunmak ve bunlarla veri alışverişi yapmak amacıyla sensörler, yazılımlar ve diğer teknolojilerle gömülü olan fiziksel nesnelerin (“nesneler”) ağını tanımlar. Bu cihazlar, sıradan ev eşyalarından karmaşık endüstriyel araçlara kadar çeşitlilik gösterir. Bugün 10 milyardan fazla bağlantılı IoT cihazıyla uzmanlar, bu sayının 2025'te 22 milyara çıkmasını bekliyor.

Nesnelerin İnterneti (IoT), internete bağlı cihazlar topluluğudur. IOT uzmanları da cihazları birbiriyle uyumlu olacak şekilde programlamayı bilen, birbirleriyle anlaşabilmelerini sağlayan kişilere denir.

IoT uygulamaları otomotiv, telekom ve enerji dahil olmak üzere çok sayıda dikey alanı kapsar. Tüketici segmentinde akıllı termostatlar, kombi sistemleri ve aydınlatma gibi bağlantılı cihazlarla donatılmış akıllı evler bilgisayarlar ve akıllı telefonlar aracılığıyla kontrol edilirler.

Bir nesnelerin interneti sistemi, bir tür bağlantı yoluyla bulutla konuşan sensörlerden ve cihazlardan oluşur. İlk olarak sensörler veya cihazlar çevresinden veri toplar. Ardından bu veriler buluta gönderilir. Verilerin buluta gönderilmesi için de hücresel, uydu, Wi-Fi, Bluetooth gibi çeşitli yöntemler kullanılabilir.

Ultrasonik sensörler, IoT ürün geliştirme için vazgeçilmez bir unsur haline geldi ve akıllı bağlantılı ürünler oluşturmak için (akıllı çöp kutuları gibi) yaygın olarak kullanılıyor. Bu sensörler, yüksek frekanslı ses dalgaları üretmek ve hedef tarafından yansıyan yankıyı almak için tasarlandı.

IOT ile nesneler kendi arasında haberleşebilmektedirler. Farklı lokasyonlar'da olmaları Dünya üzerinde farklı bir noktada olması IOT ile haberleşmesine engel olmayacaktır. IOT içinde haberleşen nesneler kendi aralarında belirli bir protokol üzerinden bilgi alışverişi yapmaktadırlar.

Nesnelerin İnterneti kavramı yani IoT (internet of things) tekonolojisi akıllı cihazların birbiriyle iletişime geçmesi, haberleşmesidir. Günümüzde nesnelerin interneti küçük ev aletlerinden akıllı şehirlere kadar uzanmaktadır. Burada oluşan veriler big data yani büyük veri olarak karşımıza çıkmaktadır.

iOT Şirketi

Niximera Neden Çalışılacak Doğru IoT Şirketi?

Müşterilerimizin teknolojik fikirlerini gerçeğe dönüştürerek, farklı ürün türleri ve IoT sistemleri için nesnelerin interneti yazılım geliştirmesini sağlıyoruz. Yıllar geçtikçe bu alanda zengin deneyim kazandık ve müşterilerimize kat kat kazandırdık.

Ne aramıştınız?

Proje planı danışmanı mı?

toplantımızı hemen planlayalım!