Yenilikçi deneyimler

Yeni yapay zeka platformu

Şimdi başla
Temassız Kullanıcı

Temazsız kullanıcı

Çok kanallı sistem entegrasyonu ve etkileşimi

Güçlü Personeller

Güçlü personeller

Bilimi tüm kullanıcıların eline sunmak

Hızlı Sonuçlar

Hızlı sonuçlar

Hızlı dağıtım ve yatırım getirisi için bağlantılı ekosistem

Çalışkan Otomasyon

Niximera aracılığıyla yapay zeka, hayal kırıklığına uğratabilecek ve dikkatini dağıtabilecek gündelik engelleri ortadan kaldırarak, tüm çalışanlar tarafından erişilebilen ve endüstriler geliştikçe gelişmeye hazır olan ileri teknoloji ile oluşturulmuş sürekli iyileştirme için bir temel sağlar.

 • Karmaşık iş süreci basitleştirildi
 • AI çözüm kitaplığı
 • Görevlerin otomatik orkestrasyonu

Kurumsal Yapay Zeka nedir ?

Kurumsal AI, dijital dönüşümü yönlendirmek için makine öğrenimi de dahil olmak üzere gelişmiş yapay zeka tekniklerinden yararlanan bir kurumsal yazılım kategorisidir . Kurumsal yapay zeka uygulamalarını kullanan kuruluşlar, değer zincirleri boyunca iş süreçlerinde adım işlevi iyileştirmeleri gerçekleştirerek iş esnekliğini, verimliliği, kârlılığı ve çevresel etkiyi azaltabilir. Esnek bulut bilişim, büyük veri ve nesnelerin interneti tarafından sağlanan yeteneklerle birlikte yapay zeka ve makine öğrenimindeki son çığır açan yenilikler, bu yeni kurumsal yapay zeka uygulamaları sınıfının geliştirilmesine olanak tanır.

Kurumsal yapay zeka ile yapay zeka arasındaki temel ayrım, genel olarak kurumsal yapay zekanın, iş süreçlerine gömülü yapay zeka uygulamasının anlamlı değer üretebileceği, büyük ölçekte belirli yüksek değerli kullanım durumlarını ele almaya odaklanmasıdır. Büyük kuruluşlar, işletmeleri genelinde çok sayıda kullanım örneğini ele almak için düzinelerce veya yüzlerce kurumsal AI uygulaması oluşturacak ve çalıştıracaktır. Kurumsal yapay zeka uygulamalarını uygun ölçekte geliştirmek ve dağıtmak, önceki nesil kurumsal yazılımlara göre çok daha büyük zorluklar içerir ve yeni bir teknoloji yığını gerektirir .

Yapay Zekâ Nedir

Kurumsal AI uygulamaları, daha önce çözülemeyen sorunları çözebilir. Kurumsal yapay zeka uygulamalarının kullanım durumları sınırsızdır. Günümüzde hemen hemen her sektördeki kuruluşlar, uçak, üretim ekipmanı, enerji üretimi ve iletim varlıkları ile petrol ve gaz üretim ekipmanları dahil olmak üzere çok çeşitli endüstriyel varlıklar için kestirimci bakımdan geniş bir kullanım senaryoları yelpazesine hitap etmek için kurumsal yapay zeka uygulamalarını kullanıyor.

Kurumsal AI, dijital dönüşümün temel etkinleştiricisidir. Önümüzdeki yıllarda, neredeyse her kurumsal yazılım uygulaması yapay zeka destekli olacak. Günümüzde kuruluşların bir CRM veya ERP sistemi olmadan iş yapamayacakları gibi, kuruluşlar da kurumsal AI yeteneklerini kullanmadan etkin bir şekilde çalışamayacak ve rekabet edemeyeceklerdir. Bu nedenle, kurumsal yapay zeka uygulamalarını uygun ölçekte oluşturma, dağıtma ve çalıştırma becerisinde yetkinliklerin geliştirilmesi, işletmenin hayatta kalması için bir zorunluluk haline geliyor.

Yeni değer ve deneyimlerin kilidini açmak için tasarlanmış kurumsal düzeyde bir yapay zeka platformu

Bir şirket sayfalarını yayınlamak için bir CMS kullandığında, web sitesinde değişiklik yapmak için ön uç mühendislere olan güvenini azaltır ve yeni içerik yayınlamayı daha hızlı ve kolay hale getirir.

Değerlendirme sürecinde dikkate alınması gereken bazı sorular şunlardır:

Bütçeniz nedir ?

Niximera, kurumsal hedeflere yönelik temel değer sağlamak için temel yapay zeka teknolojisini kullanır. İster sesle desteklenen bir kullanıcı deneyimini keşfedin, ister artırılmış akıllı otomasyonu göz önünde bulundurun, ister kurumsal verilerde tahmine dayalı içgörüler keşfedin, Niximera çözümleri basitleştirilmiş operasyonlar sağlar.

Metin ve ses etkileşimleriyle sistemlere, bilgilere ve iş akışlarına erişimi yeniden tanımlama

Niximera aracılığıyla yapay zeka, hayal kırıklığına uğratabilecek ve dikkatini dağıtabilecek gündelik engelleri ortadan kaldırarak, tüm çalışanlar tarafından erişilebilen ve endüstriler geliştikçe gelişmeye hazır olan ileri teknoloji ile oluşturulmuş sürekli iyileştirme için bir temel sağlar.

Yetenek çeşitliliği

 • Kullanıma hazır endüstri becerileri
 • Kurumsal sistemlerden çalıştırılan API için gelişmiş işlevsel beceriler
 • Makine öğrenimi tabanlı tahminler ve optimizasyonlar için akıllı beceriler
 • Karmaşık sistemler aracılığıyla navigasyon yardımı için geriye dönük beceriler kazanın
 • Organizasyonel bilgi tabanı için oluşturulmuş statik etkileşimler için temel beceriler

Beceri özelleştirmeleri

 • Herhangi bir kodlama deneyimi olmadan beceriler geliştirin
 • Sistemler arasında yeni iş akışları düzenleyin
 • Tüm API paketlerine kolay erişim
 • Üçüncü taraf uygulamalara bağlanın
 • Becerileri hızla test edin, dağıtın ve düzenleyin

Sıklıkla Sorulan Sorular

Yapay zeka neden önemlidir? Yapay Zeka, tekrarlayan öğrenme ve verisel keşifleri otomatikleştirir. Ancak yapay zeka, donanım odaklı robotik otomasyondan farklıdır. Yapay zeka, manuel görevleri otomatikleştirmek yerine sık, yüksek hacimli, bilgisayarlı görevleri güvenilir bir şekilde ve yorulmadan gerçekleştirir.

Yapay zekâ, bilgisayar biliminin bir dalıdır. Zekânın özünü anlamaya ve insan zekâsına benzer şekilde tepki verebilen yeni bir akıllı makine üretmeye çalışır. Bu alandaki araştırmalar robotik, dil tanıma, görüntü tanıma, Doğal dil işleme ve uzman sistemler vb. ... Yapay zekâ çok geniş bir bilim yelpazesini içerir.

Yapay zeka diyebileceğimiz gerçek atılımın bahsi, ilk defa 1956 yılında edildi. İngiltere'de New Hampshire'da bulunan Dartmouth College'da yapılan bir konferansta yapay zeka terimi ilk defa ortaya atıldı.

Yapay zekâyı, insan beyninin benzerini bir makine içerisinde tasarlamak ve bu makinenin “akıl yürütme, bilgi sunumu, planlama, öğrenme, algılama, hareket edebilme ve manipüle etme becerisini sağlama olarak tanımlayabiliriz. Yapay zekâ araştırmaları Robotik ve Makine öğrenmesi olmak üzere iki ana alt alana bölünebilir.

İnsan zekası mı yapay zeka mı? Sorusundan yola çıkılarak düzenlenen konferansta uzmanlar, yapay zekanın insan zekasını geçemeyeceğini dile getirdi. Başta sağlık olmak üzere birçok disiplinde köklü değişiklikler olduğunu vurgulayan akademisyenler, yapay zekanın rakip değil yardımcı olduğunu söyledi.