Niximera güncel teknolojiler ile yazılım geliştirmeleri yapan, müşterilerine teknolojik danışmanlıklar veren, tasarım üreten ajans seviyesinde yeteneklere sahip, profesyonel yazılım geliştirme ve danışmanlık hizmeti temelli, resmi bir anonim şirkettir. Güven kazanmak için çalışır.

Web sitesi tasarımı, web sitesi geliştirmesi, web tabanlı uygulamalar, masaüstü programları, mobil yazılımlar, fabrika otomasyonları, ortak platformlar, içerik yonetim sistemleri, mühendislik otomasyonları, hizmet programları, anahtar teslim yazılımlar, size özel yazılımlar, size özel web siteleri, size özel mobil uygulamalar, bankacılık yazılımları, drone programlama, insansız kara araçları yazılımları, elektirikli kara araçları yazılımları vb..

İşletmelerinin çağa ayak uydurması için dijital dönüşüme ihtiyacı olanlar, yeni işletme kuracak olanlar, kazançlarını büyük oranda arttırmak isteyenler, kayıpları azaltmak ve kâr oranını arttırmak isteyenler, işletmedeki yönetimi raporlamak isteyenler, yeni fikirlerini hayata geçirmek isteyenler, doğaya, insana, hayvana veya çevresine faydalı yazılımlar geliştirmek isteyenler, ortak platformlar ile istihdam sağlamak isteyenler, işçilerini işsiz bırakmadan otomasyon yaptırmak isteyenler, hizmetlerini müşterilerini memnun edecek şekilde titizlenerek vermek isteyenler. Kısacası herkes bizim hizmetlerimizden yararlanabilirler.

Yazılım geliştirerek kâr oranınızı arttırabiliriz. Hizmetlerimiz raporlama ve yönetim için büyük katkılar sağlar. Yönetilemeyen her veriyi yönetilebilir ve raporlayabilir hale getirebiliriz. Ortak platform yazılımlar ile istihdam yaratan yazılımlar geliştirebiliriz. Profesyonel işlerinizi dijital ve otomatik hale getirebiliriz. Fire hesabı gibi ağır algoritmalar gerektiren yazılımlar geliştirerek tasarruf ettirebiliriz. Geridönüşümü destekleyen makine ve yazılımlarını geliştirebiliriz.

Bu yüzyılda belki milyonlarca işletme yazılım şirketlerinden şikayetçi. Niximera çözüm olarak 3 sözleşmeli güvence sistemini getirdi. Satış sözleşmesi, mevzuat sözleşmesi ve 3 aylık ücretsiz bakım sözleşmesi. Noter huzurunda hazırlanan bu sözleşmeler ile projeleriniz hem güvende, hemde itlaf halinde tüm İstanbul Mahkemeleri sizin hakkınızı korumak için görevde. Sözleşmelerimiz kanun hükümlerine uygun ve tamamen son tüketiciyi yani müşterilerimizi korumak için resmi belge olarak hazırlanmaktadırlar.

4 tasarımcı, 6 arkauç yazılımcı, 4 ön uç yazılımcı, 2 sosyal medya uzmanı, 4 proje yöneticisi, 2 iş analisti, 6 mobil yazılım geliştirme personeli, 3 yazılım test uzmanı, 2 müşteri hizmetleri personeli ve 1 hizmetli personel bulunmaktadır.

Niximera, hizmet verirken hakkınızı korumak için çözüm olarak 3 sözleşmeli güvence sistemini hayata geçirdi. Satış sözleşmesi, mevzuat sözleşmesi ve 3 aylık ücretsiz bakım sözleşmesi. Noter huzurunda hazırlanan bu sözleşmeler ile projeleriniz hem güvende, hemde itlaf halinde tüm İstanbul Mahkemeleri sizin hakkınızı korumak için görevde. Sözleşmelerimiz kanun hükümlerine uygun ve tamBüyük şirketler neden Niximera ile çalışıyor?amen son tüketiciyi yani müşterilerimizi korumak için resmi belge olarak hazırlanmaktadırlar.

Müşterilerimizin tamamı hizmetlerimizin geliştirme sürecinden tutunda, teslim ettiğimiz ana kadar, teslim ettikten sonra verdiğimiz eğitimlerden tutunda, proje bitimindeki ücretsiz 3 aylık bakım anlaşmamızı satın almaktan çok memnun. Kod yazarken açıklama satırları ile anlattığımız için devrettiğimiz müşterilerimizin kendi personelleri tek bir soru sormadan projeyi teslim alabiliyor. Arzu ederseniz kiraladığınız ya da satın aldığınız fiziksel sunuculara kurulumları ücretsiz yapıyoruz ve projenisi sorunsuz teslim ediyoruz.

Teknoloji, gün geçtikçe robotlaşmaya ve otomatikleşmeye gidiyor olsa da istihdam kayıplarını azaltmak için elimizden gelen mücadeleyi veriyoruz. Bir fabrikanın otomasyonunu hiç bir personeli işden çıkarmayacakları şekilde geliştiriyoruz. İşimiz kimsenin ekmeğiyle oynamak değil, işlerini kolaylaştırmak. Hızlı, kaliteli ve güvenilir hizmetlerinizin temelini otomasyonla geliştirirken, işçilerinizin sadece makineleri kontrol etmelerini sağlayarak, işlerini kolaylaştırmak ve insanoğlu hatalarını en aza indirmek için çalışıyoruz.

Niximera, Yunan mitholojisinde bulunan Nyx ve imera tanrıçalarının isimlerinin birleşiminden meydana gelmiştir. Anne kız olan bu iki tanrıça, efsanelere göre gece ve gündüz tanrıçalarıymış. Niximera ofisi 24 saat çalıştığından gece gündüz çalışma prensibine dayanarak bulduğumuz bu isim birleşimden oluşmaktadır. Kurucuları Türk'dür ve Türkiye'de kurulmuştur.

Müşterilerimize özel geliştirdiğimiz yazılımların yanında hobi olarak geliştirdiğimiz sosyal sorumluluk projelerimiz ile gençlerin eğitimlerine katkı sağlamak amacındayız. Pandemi gibi zorlukların değerli öğretmenlerimize ve pırlanta gibi öğrencilerimize sorun çıkartması bizi üzmeye devam etmektedir. Bu gibi sorunlar ilelebet son bulmayacağı için ve geleceğimizi daha sağlam eğitim temeliyle inşaa edebilmemiz için progeler geliştiriyoruz.

WordPress, Joomla, Drupal, Opencart, Shopify, Prestashop, Magento, Umbraco

WordPress. Blog kullanıcıları için tasarlanmış olan WordPress, dünyada en yaygın kullanıma sahip içerik yönetim sistemlerinden biridir., Joomla! Açık kaynak olarak geliştirilen Joomla, WordPress'e oranla daha fazla ayrıntıya sahiptir. , Drupal, Concrete5, MODX, Bolt CMS.

İçerik Yönetim Sistemi (İngilizce: Content Management System ya da CMS) dijital içerik üretilmesini ve düzenlenmesini yönetmeye yarayan yazılım. Bir içerik yönetim sistemi, genellikle doküman yönetimi, değer yönetimi ve kayıt tutma sistemlerinin birden fazla katılımcı tarafından işbirliği içinde kullanılmasını sağlar.

Content Management System olarak bilinen CMS; web sitesindeki bütün dosya, içerik ve tasarıma ait görsellerin yönetilmesinde tam kontrol sağlayan bir yazılım uygulamasıdır.

Dosya içerik yönetim sistemi elektronik doküman, resim arşivi gibi verilerin kontrolü için kullanılan bir sistemdir. 4-MCMS (Mobile CMS); Mobil telefonlar, akıllı telefonlar ve PDA 'lar için yapılmış bir yönetim sistemidir.

Web içerik bileşenlerinin yönetim işlemlerinin gerçekleştirildiği web tabanlı yazılımlardır. Bu yazılım uygulamasıyla kullanıcıların kişisel ya da kurumsal olarak kendi web sayfalarını çevrimiçi ve mekândan bağımsız olarak tasarlayabilmeleri ve web içeriğini oluşturabilmeleri sağlanmaktadır.

CMS olarak kısaltılmış içerik yönetim sistemi, kullanıcıların özel teknik bilgiye ihtiyaç duymadan, kodlarla uğraştırmadan bir web sitesinde içerik oluşturmasına, yönetmesine ve değiştirmesine yardımcı olan bir yazılımdır.

Dijital içerik oluşturmak ve yönetmek için kullanılan WordPress ve Joomla gibi yazılım uygulamalarına içerik yönetim sistemi denir. CMS'ler bulut tabanlı olduklarından, kullanıcılar herhangi bir yerde ve herhangi bir zamanda tarayıcılarından, kullandıkları CMS'e erişerek içeriklerini oluşturabilir ve yayınlayabilir.

Kısaca, bir içerik yönetimi sistemi internet sitesi sahiplerine, editörlerine ve yazarlarına herhangi kodlama bilgisine ihtiyaçları olmadan içerik yayınlama imkanı tanıyan bir web uygulamasıdır.

Content Management System, içerik yönetimi paneli ya da admin paneli olarak ifade edilen CMS, internet üzerinden kolay yönetilebilir siteler bünyesinde yer almaktadır. Özellikle kodlama bilgisine ihtiyaç duymadan, web sitelerinin yönetilmesini kolaylaştırmaktadır.

Dijital tasarım, insanların bir bilgisayarda, tablette veya telefon ekranında görüntülediği ve etkileşim kurduğu içeriğin görünüşünü ve hissini ortaya çıkarma sürecidir.

Dijital tasarım işlerinde, web tasarımı genellikle listenin en üstünde yer alır. Web tasarımcı ile dijital tasarımcı tam olarak aynı görevleri yapmaz. Peki web tasarımcıları ne yapar? Web tasarımcıları, web sitelerinin ve mobil uygulamaların nasıl görüneceğinin genel bir görünümünü oluşturmaktan sorumludur. Bir sitenin düzeni, renk paleti, yazı tipleri, simgeler, butonlar ve görsel temalar gibi kararları web tasarımcılar düşünmelidir.

  • * UI / UX kuralları
  • * Renk ve tipografi
  • * Duyarlı mobil tasarımı
  • * Adobe Photoshop, Illustrator, Adobe XD, Sketch gibi arayüz tasarım programlarını bilmeli
  • * Prototipleme yaklaşımları
  • * HTML / CSS

Kullanıcı Deneyimi ( UX ) tasarımdan fazlasını içeren bir teknoloji alanıdır, ancak genel olarak “ UX tasarımı ” olarak adlandırılır. UX çağdaş dijital tasarımın üç unsurundan biridir. Web tasarımı, bir müşteri veya işveren için bir proje üzerinde çalışan bir tasarımcıyla, işin kapsamını tamamlayarak ve bir sonraki projeye geçme eğilimindedir. UX tasarımı, bir UX tasarımcısının belirli bir proje veya marka üzerinde bir UX ekibiyle yıllarca çalışabileceği daha yinelemeli bir süreçtir.

Dijital Medya Tasarımı, üretilen içeriğin yönetilmesinden, en uygun altyapıya kadar tüm süreçleri kapsıyor. Görüntüleme teknolojileri ve en yeni pazarlama taktikleri bize, mesajlarımızı hedef kitleye doğru bir şekilde ulaştırabilmemiz için gereken her şeyi sunuyor.

Grafik tasarım hizmetleri adı üstünde görsel hizmetlerdir. Firmanızı tanıtan veya firmanıza bir marka kazandıran çalışmalar grafik tasarım bölümünde gerçekleştirilir. İstanbul web tasarım sektöründe grafik tasarım hizmeti alırken aynı zamanda, kurumsal kimlik tasarımı ve web tasarım hizmeti de satın alabilirsiniz.

Gerçekleştirilecek etkinlikler ile sanat yeteneğine sahip öğrencilerin keşfedilmesi amaçlanmaktadır. Geleneksel yöntemler ile daha önceden gerçekleştirilmiş olan tüm sanat eserlerinin, dijital ortama aktarılmasına olanak sağlayan altyapı bu atölyede mevcut olacaktır.

Sosyal Medya ve Dijital Medya Nedir? Dijital medya insanların internet ortamında kullandıkları araçlardır. Dijital medya araçlarından biri olan sosyal medya kullanıcıların kendilerinin içerik üretebildikleri ve diğer kullanıcılar ile paylaşabildikleri bir platformdur.

Yapay zeka neden önemlidir? Yapay Zeka, tekrarlayan öğrenme ve verisel keşifleri otomatikleştirir. Ancak yapay zeka, donanım odaklı robotik otomasyondan farklıdır. Yapay zeka, manuel görevleri otomatikleştirmek yerine sık, yüksek hacimli, bilgisayarlı görevleri güvenilir bir şekilde ve yorulmadan gerçekleştirir.

Yapay zeka diyebileceğimiz gerçek atılımın bahsi, ilk defa 1956 yılında edildi. İngiltere'de New Hampshire'da bulunan Dartmouth College'da yapılan bir konferansta yapay zeka terimi ilk defa ortaya atıldı.

Yapay zekâyı, insan beyninin benzerini bir makine içerisinde tasarlamak ve bu makinenin akıl yürütme, bilgi sunumu, planlama, öğrenme, algılama, hareket edebilme ve manipüle etme becerisini sağlama olarak tanımlayabiliriz. Yapay zekâ araştırmaları Robotik ve Makine öğrenmesi olmak üzere iki ana alt alana bölünebilir.

İnsan zekası mı yapay zeka mı? Sorusundan yola çıkılarak düzenlenen konferansta uzmanlar, yapay zekanın insan zekasını geçemeyeceğini dile getirdi. Başta sağlık olmak üzere birçok disiplinde köklü değişiklikler olduğunu vurgulayan akademisyenler, yapay zekanın rakip değil yardımcı olduğunu söyledi.

Nesnelerin İnterneti (IoT), internet üzerinden diğer cihazlar ve sistemlerle veri alışverişinde bulunmak ve bunlarla veri alışverişi yapmak amacıyla sensörler, yazılımlar ve diğer teknolojilerle gömülü olan fiziksel nesnelerin (“nesneler”) ağını tanımlar. Bu cihazlar, sıradan ev eşyalarından karmaşık endüstriyel araçlara kadar çeşitlilik gösterir. Bugün 10 milyardan fazla bağlantılı IoT cihazıyla uzmanlar, bu sayının 2025'te 22 milyara çıkmasını bekliyor.

Nesnelerin İnterneti (IoT), internete bağlı cihazlar topluluğudur. IOT uzmanları da cihazları birbiriyle uyumlu olacak şekilde programlamayı bilen, birbirleriyle anlaşabilmelerini sağlayan kişilere denir.

IoT uygulamaları otomotiv, telekom ve enerji dahil olmak üzere çok sayıda dikey alanı kapsar. Tüketici segmentinde akıllı termostatlar, kombi sistemleri ve aydınlatma gibi bağlantılı cihazlarla donatılmış akıllı evler bilgisayarlar ve akıllı telefonlar aracılığıyla kontrol edilirler.

Bir nesnelerin interneti sistemi, bir tür bağlantı yoluyla bulutla konuşan sensörlerden ve cihazlardan oluşur. İlk olarak sensörler veya cihazlar çevresinden veri toplar. Ardından bu veriler buluta gönderilir. Verilerin buluta gönderilmesi için de hücresel, uydu, Wi-Fi, Bluetooth gibi çeşitli yöntemler kullanılabilir.

Ultrasonik sensörler, IoT ürün geliştirme için vazgeçilmez bir unsur haline geldi ve akıllı bağlantılı ürünler oluşturmak için (akıllı çöp kutuları gibi) yaygın olarak kullanılıyor. Bu sensörler, yüksek frekanslı ses dalgaları üretmek ve hedef tarafından yansıyan yankıyı almak için tasarlandı.

IOT ile nesneler kendi arasında haberleşebilmektedirler. Farklı lokasyonlar'da olmaları Dünya üzerinde farklı bir noktada olması IOT ile haberleşmesine engel olmayacaktır. IOT içinde haberleşen nesneler kendi aralarında belirli bir protokol üzerinden bilgi alışverişi yapmaktadırlar.

Nesnelerin İnterneti kavramı yani IoT (internet of things) tekonolojisi akıllı cihazların birbiriyle iletişime geçmesi, haberleşmesidir. Günümüzde nesnelerin interneti küçük ev aletlerinden akıllı şehirlere kadar uzanmaktadır. Burada oluşan veriler big data yani büyük veri olarak karşımıza çıkmaktadır.

Müşterilerimiz, karmaşık uygulama ve çevrimiçi portal geliştirme projelerini başarılı bir şekilde sunma konusundaki geniş yeteneklerimiz nedeniyle bizi kullanıyor. Mevcut geliştirme ekipleriyle birlikte çalışmak, yeni uygulama geliştirmelerini desteklemek için eski sistemlerle çalışmak, teknik olarak karmaşık özellikler oluşturmak ve sorunsuz entegrasyon ile sistemleri, süreçleri ve uygulamaları bir araya getirmek gibi her türlü sorunu çözme konusunda on bir yıldan fazla deneyime sahibiz. Büyük fikirleriniz varsa, kendinizi karmaşık sorunlarla karşı karşıya buluyorsanız ve bir ajanstan en iyisini istiyorsanız, Niximera size yardımcı olabilir.

Evet yapabiliriz. Projenize başlamadan önce, ayrıntılı bir proje şartnamesi yazmak için sizinle birlikte çalışıyoruz ve ardından işi teslim etmek için size sabit bir fiyat teklifi sunuyoruz. Bu sabit fiyat ve spesifikasyon sizi korur: tam olarak bu maliyet için sözleşmede yazılanı tam olarak teslim etmek için bizi sorumlu tutabilirsiniz. Gizli ücret yok, her şey açık ve özlü.

Bizimle konuşabilirsiniz. İletişim sayfasından ya da 0 850 532 6459 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz. Aynı numaranın Whatsapp'ından bize yazabilirsiniz. info@niximera.com.tr adresine e-posta atabilirsiniz. Bir gün içinde cevap alacaksınız.

Evet, yaptığımız uygulamaların çoğu hem iOS hem de Android mobil platformlarını destekliyor. İnsanların uygulamalarının web ve mobil cihazlarda çalışmasını istemesi yaygındır, bu nedenle her iki platformu da hızlı bir şekilde desteklememizi sağlayan React ve React native gibi geliştirme çerçeveleri kullanıyoruz. Kapsamlı ve ağır algoritmalar içeren uygulamalar için Native Mobil Yazılım Geliştirme yapıyoruz.

İhtiyaçlarınızı körü körüne oluşturmaya başlamıyoruz; projenize olan ihtiyacı yönlendiren ticari faktörleri anlamak için bir toplantı yaparak başlıyoruz. İhtiyaç duyduğunuz özellikler hakkında yaptığınız varsayımlarda size meydan okuyacak kadar bilgi sahibi olduğumuz çok hızlı bir konuma gelmek istiyoruz. İşinizi anladıktan sonra, sizinle çalışmak için bir projenin başlangıcında çok çaba harcıyoruz ve gereksinimlerinizi ayrıntılı olarak ele alıyoruz.

Evet, projeniz için yazdığımız ısmarlama kod için uygun telif hakkı veya lisans hakları verilecektir. Fikri mülkiyet hakları konusunda şeffafız ve proje başlamadan önce kod sahipliği şartlarımızı gözden geçirme fırsatına sahip olacaksınız.

Başarılı bir projenin başlatılmasına birçok faktör katkıda bulunur ve bazı gereksinimler, projenin geliştirilmesinin diğerlerinden daha uzun sürmesine neden olabilir. Ortalama bir ay ile üç ay arasında değişmektedir.

Bazı durumlarda evet, bazılarında hayır. Dokuz kadın bir ayda bebek doğurabilir mi? Bu benzetme, teknoloji projelerine de uygulanabilir. Bazen bir projeye daha fazla geliştirici kaynağı ayırarak çok daha hızlı tamamlanabilir. Ancak diğer durumlarda proje, teknoloji veya güvenlik gereksinimleri tarafından kısıtlanabiliriz.Bir tarih gereksiniminiz varsa, bunu karşılamak için elimizden gelenin en iyisini yapabilmemiz için mümkün olan en kısa sürede bizimle iletişime geçin.

Evet, destek için geçici olarak bizimle bağlantı kurma seçeneği veya daha tutarlı ve güvenilir bir hizmet düzeyine ihtiyaç duymanız durumunda aylık tutma seçenekleri sunuyoruz. Proje tesliminden sonraki üç aylık bakım hizmetini ücretsiz veriyoruz. Geçici destek, sabit, devam eden aylık maliyetlere duyulan ihtiyacı önlemek için minimum desteğe ihtiyaç duyan projeler için işe yarayabilir. Ancak, istekler kaynağımızın ne zaman müsait olduğu temel alınarak planlandığından bu, yanıt verme pahasına olabilir. Aylar öncesinden özel zaman planlandığı için, müşterilerimizin çoğu, en iyi yanıtı elde etmek için en az küçük bir aylık destek hizmeti almayı tercih eder. Bizimle son derece teknik bir projeniz varsa, küçük geçici değişiklikleri, iyileştirmeleri, güncellemeleri ve desteği kapsayacak bir aylık destek hizmetini seçmenizi öneririz.

Tüm verilerinizi tutacak merkezi bir veritabanı oluşturarak başlıyoruz; daha sonra web ve mobil uygulamaların bu verileri gönderip almasına izin vermek için bir arayüz (bir APi) geliştiriyoruz.

Muhtemelen evet. En iyi kaliteyi ve tutarlılığı sunmamızı sağladığı için mümkünse kendi tasarım sürecimizi takip etmeyi tercih ediyoruz, ancak bu konuda esnek olabiliriz. Tasarımlarınız güçlüyse ve etkili olacağından eminsek, evet, onlarla çalışabiliriz. Ancak, yüksek standartlarımızı karşılamıyorlarsa, dürüst olacağız ve tasarımları sizin için oluşturmamızı tavsiye edeceğiz.

Evet. Küçük kaynak gereksinimleri olan bir siteniz veya uygulamanız varsa, projenizi yönetilen sunucularımızda barındırabiliriz. Belirli barındırma gereksinimleriniz, yoğun kaynak talepleriniz varsa veya daha uzman bir şeye ihtiyacınız varsa, o zaman size özel, bulut veya yük dengeli barındırma ortamınızı kurabiliriz.

Evet, projeyi test etmek için desteğinize ihtiyacımız olacak. Test etme ve kalite güvencesi için süreçlerimiz var, ancak uygulamanızı düşünme ve kullanma şeklimiz sizin yapacağınızdan farklı. Projeyi siz tanımladınız ve ne istediğinizi herkesten daha iyi biliyorsunuz, bu yüzden muhtemelen tahmin edemeyeceğimiz şekillerde inşa ettiğimiz şeyleri kullanacak ve bunlarla etkileşime geçeceksiniz.

Artık bize ihtiyaç duymadığınız bir noktaya gelebileceğiniz birçok senaryo olduğunun farkındayız. Örneğin, bir start-up, bir süre için verimli bir şirket içi geliştirme ekibini çalıştırmak için gerekli yapıları istihdam edecek ve yerleştirecek deneyime veya fona sahip olmayabilir. Bununla birlikte, iş büyüdükçe, ticari ortam da değişebilir ve geliştirme ekibini uzun vadeli mantıklı bir karar haline getirebilir. Ve biz bunda sorun yok - Aslında bunun için plan yapıyoruz.

2021 yılı son çeyreği için mobil uygulama geliştirme için ortalama maliyetler şu şekildedir; iOS uygulaması geliştirmek için gereken ortalama maliyet, 3.000 – 50.000$, Android uygulaması geliştirmek için gereken ortalama maliyet – 1.500 – 40.000$, ReactNative uygulama için ise ortalama maliyet 2250 - 45000$ arası değişmektedir.

Mobil uygulamalardan gelir elde etmek isteyenler için ilk akla gelen yöntem uygulama içine reklam alarak para kazanabilirsiniz. Google adsense gibi şirketler uygulama üzerinden reklam verdirerek para kazandırırlar. Sonra uygulama satışı akla gelir. İster Android, ister iOS uygulamanızı uygulama mağazalarına yükledikten sonra ücretli satışını yapmanız mümkün. Tabi ücretli olarak satışa sunulan uygulamaların kullanıcılara ek bir değer sunuyor olmaları gerekiyor.

Mobil uygulamanızın alt yapısının gelişimi, haberleşme servislerinin geliştirilmesi, frontend çalışmaları, mobil backend çalışmaları ve doğru çalıştığından emin olmak için testerların test çalışmalarının yapıldığı faza geliştirme fazı diyoruz. Bu faz analizi ve tasarımları tamamlanmış bir mobil uygulama projesi için 20 iş günü ile 300 iş günü arasında değişmektedir.

Java: Android uygulama geliştirme söz konusu olduğunda en çok tercih edilen dillerden biridir çünkü, Android İşletim Sistemi Java ile yazılmıştır. Sun Microsystems'de geliştirilmiş olan nesne tabanlı bir programlama dilidir.

Günümüzde neredeyse herkesin, yanından ayırmadığı akıllı cihazlara (akıllı telefon ve tablet) kodlanmış ve özel olarak tasarlanmış olan yazılımlara mobil uygulama denir. ... Mobil uygulamaları kullandığınız akıllı cihazların mobil işletim sistemlerine göre edinebiliyorsunuz.

Mobil uygulama yönetimi, kullanıcılarınız için mobil uygulamaları yayımlama, gönderme, yapılandırma, güvenlik altına alma, izleme ve güncelleştirme gibi eylemler gerçekleştirmenize olanak tanıyan Intune yönetim özellikleri paketini ifade eder.

Günümüzde hemen hemen herkesin yanına almadan dışarı çıkamadığı smartphone ( akıllı telefon ), tabletler gibi cihazlara özel olarak kodlanmış ve tasarlanmış yazılımlara “Mobil Uygulama” denmektedir. Android ve/veya IOS tabanlı mobil uygulama yaptırmak istiyorsanız bizden detaylı bilgi alabilirsiniz.

Kullanıcıların ihtiyaçları doğrultusunda istedikleri işlemleri yapmalarına imkan veren yazılımlardır. Uygulamaların hazırlanması için yazılım dilleri ve aynı zamanda bazı uygulama geliştirme araçları kullanılır.

Mobil uygulamanızın alt yapısının geliştirildiği, developerlar tarafından kodlandığı ve doğru çalıştığından emin olmak için testerların test yeteneklerini konuşturduğu faza geliştirme fazı diyoruz. Bu faz analizi ve tasarımları tamamlanmış bir mobil uygulama projesi için ortalama 8-12 haftadır diyebiliriz.

Niximera müşteri hizmetlerine 0 850 532 6459 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Bazı yazılım geliştirme firmaları bünyesinde yazılım geliştiricisi bulundurmazlar. Bazen de personel bulmakta zorluk çekerler. Bu gibi durumlarda anlaşmalı oldukları başka bir yazılım firmasından destek alırlar. Bu desteğe bilişim teknolojileri partnerliği denir.

Bazı yazılım firmalarının veya müşterilerimizin bünyesindeki yazılımcıların bilgisi yeni çıkan teknolojileri geliştirmeye yetmeyebilir. Yeni teknolojilere adapte olmak kolay olmayabilir ve çok önemlidir. Bazı durumlarda geliştirilmesi gereken mevzuatın nasıl bir süreçle geliştirebileceklerini bilemeyebilirler. Bu gibi durumlarda yazılım araştırma partnerliği devreye girer.

iOt teknolojileri kullanılarak geliştirilen ve bir çok şeyin otomatik olarak yapılabilmesine imkân sağlayan yazılımlara akıllı yazılım denir. Kooperatifler ortak paydada birleşimler oluşturarak birgi ve müşteri paylaşımları yaparlar. Bu sayede müşteri toplanması olur ve yüksek kazançlar elde ederler. İşte bu tip oluşumların yönetilmesine yardımcı olan programlara akıllı kooperatif programları denir.

Tüm kredi ve banka kartlarıyla ödeme yapılmasını sağlayan, tüm programlar ile entegre olabilen ve sorunsuz çalışan tahsilat ve ödeme sistemidir.

Niximera ile çalışan müşterilerimiz, devamlı büğüyen ailemizin bilgileri yer almaktadır. Her bir logo bir müşterimizi temsil eder ve her müşterimize en az bir hizmet vermişizdir.

Web sitenizde yayımlanmasını istediğiniz size özel belgeleriniz var. Bu belgelerin çalınmasını, değiştirilerek çoğaltılmasını veya başka bir yerde yayımlanmasını istemiyorsanız belge gizlilik otomasyonu tam size göre. Web sitenizde yayımlanan belge veya fotoğraflar çalınamaz halde gösterilmektedir. Hem de web sitenizin hızını düşürmeden bu işlem yapılmaktadır.

Web sitenizde yayımlanmasını istediğiniz size özel belgeleriniz var. Bu belgelerin çalınmasını, değiştirilerek çoğaltılmasını veya başka bir yerde yayımlanmasını istemiyorsanız belge gizlilik otomasyonu tam size göre. Web sitenizde yayımlanan belge veya fotoğraflar çalınamaz halde gösterilmektedir. Hem de web sitenizin hızını düşürmeden bu işlem yapılmaktadır.