FARKLI KARMAŞIKLIKTAKİ ÇÖZÜMLER

KURUMSAL YAZILIM
GELİŞTİRME HİZMETLERİ

İşletmenizin temel yönlerini iyileştiren ölçeklenebilir yazılımla iş altyapınızı destekleyin. Yeni kurumsal Yazılım çözümünüzü tasarlamak, oluşturmak ve ölçeklendirmek için sektöre özgü bilgilerimize erişin.

Uçtan uca kurumsal mobilite çözümlerimiz, kuruluşların iş ortamlarında çok sayıda kullanıcıyı destekleyebilen mobil cihazların kapsamlı kullanımını güvenli ve verimli bir şekilde yönetmelerine olanak tanır.

Yazılımcı
Gökdelenler

UZMAN EKİPLERCE HAZIRLANAN

Dijital Dönüşüm Hizmetleri

Değişen pazar gereksinimlerini karşılamak için yeni iş süreçleri oluşturmak veya mevcut iş süreçlerini değiştirmek için dijital teknolojileri kullanma konusundaki uzmanlığımızdan yararlanın.

Veri Yönetimi

Veri Yönetimi

Büyük Veri, Veri Bilimi, Bilişsel Hesaplama, Blok Zinciri ve daha fazlası gibi yeni gelişen teknolojiler hakkındaki derinlemesine bilgimizi kullanarak etkili veri yönetimi stratejisi, tahmine dayalı analitik ve akıllı otomasyonla önde olun.

Entegrasyon

Yazılım Entegrasyonu

İyi oluşturulmuş mikro hizmetler, güvenilir API ve veri entegrasyonu ile yazılım altyapınızı geliştirin. Kapsamlı kurumsal uygulama geliştirmemizle iş stratejinizi başlatın veya kurumsal uygulama entegrasyon çözümlerimizi kullanın.

Modernizasyon

Eski Uygulama Modernizasyonu

Eski yazılımlar çok daha büyük risklerle gelir ve bakımı pahalı olabilir. Eski çözümünüzün derinlemesine bir özelliğini ve teknik analizini gerçekleştirmek ve onu en yeni araçlar ve teknolojilerle geliştirmek için iletişime geçin.

Ne aramıştınız?

Proje planı danışmanı mı?

Strateji toplantımızı hemen planlayalım!

DİJİTAL DÖNÜŞÜMDE

YAZILIM GELİŞTİRME YAŞAM DÖNGÜSÜ

İşletmenizin temel yönlerini iyileştiren ölçeklenebilir yazılımla iş altyapınızı destekleyin. Yeni kurumsal Yazılım çözümünüzü tasarlamak, oluşturmak ve ölçeklendirmek için sektöre özgü bilgilerimize erişin.

Müşterinin beklentilerine göre özel Yazılım geliştirme çözümleri geliştirmek için ilgili tüm bilgileri topluyoruz.

Sistem ve dokümanlar ihtiyaç özelliklerine göre hazırlanır. Bu, genel sistem mimarisini ve teknoloji yığınını tanımlamamıza yardımcı olur.

İhtiyaç analizi aşaması tamamlandıktan sonraki adım, Yazılım ihtiyaçlarını tanımlamak ve belgelendirmektir.

Geliştiriciler, seçilen programlama dilini, tekniklerini ve metodolojilerini kullanarak kod yazarak tüm sistemi oluşturmaya başlar.

Hataları bulmak ve gidermek amacıyla Yazılım kalitesini değerlendirmek.

Son Yazılım piyasaya sürülür ve varsa dağıtım sorunları için kontrol edilir.

Hizmet seviyesi anlaşmasına göre ihtiyaçların karşılanmaya devam etmesini ve sistemin ilk aşamada belirtilen şartnameye göre çalışmasını sürdürmesini sağlıyoruz.

Yazılım Kodlama
Kod Ekranı

KURUMSAL İÇİN GELİŞMEKTE OLAN TEKNOLOJİLER

Yapay Zekâ

Yapay zeka

Herhangi bir işlemi otomatikleştirmek, Büyük Veriden içgörüler elde etmek, çalışanlarınızın hatasız kararlar almasını sağlamak ve daha fazlası için makine ve derin öğrenme gibi yapay zeka tabanlı algoritmaları kullanın.

Nesnelerin İnterneti

Nesnelerin interneti

İşlemlerinizi güvenli, iyi oluşturulmuş bir altyapıda sürekli olarak izlemek için IoT cihazlarını kullanın. Büyük Verileri toplayarak bu işlemleri kolaylaştırmanıza, yerinde içgörüler elde etmenize ve çalışanların karar verme sürecini iyileştirmenize yardımcı olurlar.

Kirpto Para

Blockchain

İş verilerinizi daha güvenli hale getirmek, Akıllı Sözleşmeler ile temel işlemleri otomatikleştirmek, blok zinciri tabanlı bir pazar oluşturmak ve daha fazlasını yapmak için özel bir blok zinciri kullanın.

Bulut Bilişim

Bulut bilişim

İş ortamınızı esnek, ölçeklenebilir ve bağlantılı hale getirmek için Microsoft Azure ve AWS bulut çözümlerimizi kullanın. Mobil stratejinizi buluta taşımak için kurumsal uygulama geliştirmedeki uzmanlığımızı kullanın.

Büyük Veri

Büyük veri

İş zekanızı tutarlı bir şekilde artırmak için ölçeklenebilir bir yol oluşturun, verilerinizi analiz etmek için güvenilir bir yol geliştirin ve çalışanlarınıza müşterilerinizin tercihlerini ve pazar eğilimlerini görselleştirmek ve anlamak için uygun bir yol sağlayın.

Arttırılmış Gerçeklik

Arttırılmış gerçeklik

AR'de 3B prototipler oluşturun, AR kurumsal eğitim yazılımını uygulayın, AR'de toplantılar düzenleyin teknoloji, operasyonlarınızın verimliliğini artıracak ve maliyetleri azaltmanıza yardımcı olacaktır.