Sade en iyi uygulama tasarımı

Sadece en iyi uygulama tasarımı

Paradan ve zamandan tasarruf edin

Uygulama tasarımımız, her bütçeye uygun seçeneklerle düşük bir fiyata başlar. Ortalama olarak uygulama projeleri, tasarımları birkaç saat içinde almaya başlar.

Daha fazla yaratıcılık

Tüm dünyadan projeniz için yarışan serbest çalışan uygulama tasarımcıları sayesinde, çok sayıda uygulama fikri alacaksınız - sadece en iyisini seçmeniz yeterli.

Uygulama tasarımı dünyası

Dünyanın her yerinden profesyonel serbest uygulama tasarımcıları size mükemmel uygulamayı yaratmaya hazır.

Para iade garantisi*

Uygulama tasarımlarından memnun kalmazsanız ve işletmeniz için mükemmel uygulamayı alamazsanız paranızı geri alın*


Kullanıcılar
0
İndirme Sayısı
0
Zaman Kronometre
0

Mobil Uygulama Tasarımı

Mobil uygulama tasarım hizmetleri genellikle iki temel aşamadan oluşur: UX tel çerçevelerinin oluşturulması ve gelecekteki bir uygulamanın UI maketlerinin tasarımı. 2010'ların başından beri, Niximera, dönüşüm odaklı UX ve UI uzmanları, yüksek ve kolay benimsemeyi sağlayan şık , duyarlı ve kullanıcı dostu tasarımlar sunuyor .

Arayüz

Harika Arayüz

Uzman ekipler tasarlıyor.

Mt-60

Ücretsiz Güncelleme

Bakım geliştirmeleri ücretsiz yayımlanıyor.

Kullanıcı Dostu

Kullanıcı Dostu

Kullanılan parmaklara yakın düğmeler

Anında Destek

Anında Destek

Destek ekiplerimiz hizmetinizde

Bağlantı

İnsanlarla Bağlanın

Duyuru ve ürünleriniz artık insanların cebinde

Trend Tasarımlar

Trend Tasarımlar

Tasarımlarımız dünyada trend oluyor.

Bildirim

Bildirim

Kampanyalarınız artık dikkat çekecek

İnteraktif

İnteraktif

Kullan at değil, ellerinden düşüremeyecekler.


En az 10000 indirme

En az 10 000+ indirme

Mobil uygulama tasarımları insanların dikkatini kolayca çekiyor. Az reklam maliyeti ile çok insana ulaşabiliyorsunuz.

Yüksek maliyetler yerine kazancınızı düşüneceğiniz ve kurumsal kimliğinizi yeni nesil tasarım trendleriyle tanıtabileceğiniz tasarımlar geliştirmemiz için iletişime geçin

Bir Yöneticiyle İletişime Geç

Kullanım klavuzuna gerek yok!

tasarımlar mevzuata göre akıcı olduğu için kolaylıkla kullanılabiliyor.

Yıllardır karmaşık uygulamaları inceleyerek ne yapılmaması gerektiğini benimsedik. Şimdi tasarımlarımız örnek alınarak dünya çapında kullanım kolaylıkları sağlanıyor.

İletişime Geç
Kullanım klavuzu

Ne aramıştınız?

Proje planı danışmanı mı?

Strateji toplantımızı hemen planlayalım!

Java: Android uygulama geliştirme söz konusu olduğunda en çok tercih edilen dillerden biridir çünkü, Android İşletim Sistemi Java ile yazılmıştır. Sun Microsystems'de geliştirilmiş olan nesne tabanlı bir programlama dilidir.

Günümüzde neredeyse herkesin, yanından ayırmadığı akıllı cihazlara (akıllı telefon ve tablet) kodlanmış ve özel olarak tasarlanmış olan yazılımlara mobil uygulama denir. Mobil uygulamaları kullandığınız akıllı cihazların mobil işletim sistemlerine göre edinebiliyorsunuz.

Mobil uygulama yönetimi, kullanıcılarınız için mobil uygulamaları yayımlama, gönderme, yapılandırma, güvenlik altına alma, izleme ve güncelleştirme gibi eylemler gerçekleştirmenize olanak tanıyan Intune yönetim özellikleri paketini ifade eder.

Günümüzde hemen hemen herkesin yanına almadan dışarı çıkamadığı smartphone ( akıllı telefon ), tabletler gibi cihazlara özel olarak kodlanmış ve tasarlanmış yazılımlara “Mobil Uygulama” denmektedir. Android ve/veya IOS tabanlı mobil uygulama yaptırmak istiyorsanız bizden detaylı bilgi alabilirsiniz.

Kullanıcıların ihtiyaçları doğrultusunda istedikleri işlemleri yapmalarına imkan veren yazılımlardır. Uygulamaların hazırlanması için yazılım dilleri ve aynı zamanda bazı uygulama geliştirme araçları kullanılır.

Mobil uygulamanızın alt yapısının geliştirildiği, developerlar tarafından kodlandığı ve doğru çalıştığından emin olmak için testerların test yeteneklerini konuşturduğu faza geliştirme fazı diyoruz. Bu faz analizi ve tasarımları tamamlanmış bir mobil uygulama projesi için ortalama 8-12 haftadır diyebiliriz.