Hesaplama

Genelde zor ve stokta tutulması gereken hesaplamalar için kullanılır. Örneğin Fabrika Otomasyonları, Ortak Platformlar, Çoklu Entegrasyon, yönetim panelleri gibi yazılımlar.

Operasyon

Operasyon yönetimi için geliştirilir. İşlerinizi kolaylaştırır ve mükemmelleştirir. araç kiralama e-ticaret m-ticaret ürün stok cari yönetimi gibi yönetim yazılımları.

Enerji

Fabrika - işletme - şirket fark etmeksizin, personellerinizin verimini arttırır, gereksiz istihdamdan kurtulursunuz. Maliyet azaltır, kâr oranı yükseltir.

Tüm dünya

Çoklu dil yapısıyla, tüm dünyada, tek bir tık ile ulaşılabilir ve kontrol gücünüzü arttırır. Yönetim adına muhteşem imkânlar sunar.

Güven

Kriptolu veri depolama algoritmaları ile verileriniz saklanır. Dolayısıyla çalınsa bile verileriniz asla kullanılamaz.

Öğrenme

Webpanel sistemi öğrenmeye açıktır ve kullanımınıza göre öğrenim sağlar. Tekrar yapıtınız işlerde sizlere öneriler sunar.

Sevgi

Bayilerinize veya müşterilerinize kullanım kolaylığı sağlar. Personelleriniz dahil herkes web panel kullanmaya can atar.

Gözlem

Web panel kullanımı log monitoring sistemiyle kayıt altında tutulur. Dolayısıyla tüm kullanıcı hareketleri kontrol edilebilir.

Raporlama

Temel ve ileri düzey raporlamalar görüntüler ve kendiniz de oluşturabilirsiniz. Yöneticilerinizden saniyeler içerisinde rapor isteyebilirsiniz.

0
0
0
0

Web Panel Ne işe yarar?

İşletmenizi, web sitenizi, bayi ağınızı yönetmeye, verilerin ortak bir platformda toplanarak raporlanmasına olanak sağlar.

Eğer ki yönetmekte zorlandığınız bir işletmeniz var ise, geçmişe dayalı verilerden yeni stratejiler oluşturmak istiyorsanız, mevcut durumu anlık takip edip, personellerin veya müşterilerin aynı anda veri işlemesine ihtiyacınız var ise, webpanel yönetim paneli tam size göre. Web paneller dünyanın her yerinden kullanılabilir ve platform bağımsızdır. Herhangi bir cihaz ile giriş yapabilir, kullanabilirsiniz. Kurulum gerektirmez.

Akıllı Teknoloji Nedir?

Kullanıcı bazlı gözlem yapar ve hareketleri gözlemleyerek, bir sonraki işlem için önerilerde bulunur.

Kullanım kolaylığı açısından hız kazandıracak algoritma, web panel kullanıcılarının işini kolaylaştırıyor. Tüm kullanıcıları tek tek inceleyerek, hem herkesin işine yarayacak, hem de kullanıcı özelinde önerilerde bulunarak otomatik tecrübe kazandırıyor. Dolayısıyla panel kullanımı kolaylaşıyor ve işlerin tamamlanması an meselesi haline geliyor. Geri kalan zamanlarda üretkenlik ön plana çıkıyor.

Esnek Raporlama Nedir?

Belki günlerce, belki aylarca uğraşılarak hazırlanması gereken analiz raporları saniyeler içerisinde üretiliyor ve sunuluyor.

Dilerseniz geliştirme sırasında oluşturulan basit raporları kullanabilir, dilerseniz kendi raporunuzu kendiniz oluşturabilirsiniz. Birkaç sürükle bırak hareketiyle verileri rahatlıkla süzebilir, on yıllarca birikmiş verileri hızlı çıktılarla hazırlayabilirsiniz. Üstelik yüksek teknik bilgiye ihtiyacınız olmayacak.

Bizimle ve ekibimizle çalışmaktan keyif alacağınızdan eminiz.

Web sitesinin maliyeti dikkate alınmadan gayet kaliteli ve müşterilerinizin dikkatini çekecek harika tasarımlar geliştiriyoruz.

REFERANSLAR

MEMNUNİYET

01

BİRİNCİ AŞAMA

Mevzuat toplantısı ile müşterilerinize ne iletmek istediğinizi dinliyoruz.

BİRİNCİ AŞAMA

İsteklerinize ve sorunlarınıza çözüm bularak, müşterilerinizin ilgisini çekmek için planlar yapıyoruz.

02

İKİNCİ AŞAMA

Satış ve Mevzuat sözleşmesi imzalayarak geliştirmeye başlıyoruz.

İKİNCİ AŞAMA

Geliştirmemiz sırasında kısa bir önizleme yapıyoruz ve isteklerinizi tekrar dinliyoruz.

03

ÜÇÜNCÜ AŞAMA

Testlerimizi yapıyoruz ve teslim ediyoruz. Bir ay bakım ücretsiz!

ÜÇÜNCÜ AŞAMA

Test sonuçlarında oluşan sorunları çözüyoruz. Sorunsuz websitenizi teslim ediyoruz.

İletişime geçin

Sizinle tanışmak için sabırsızlanıyoruz.

Hemen bizi arayın ya da formu doldurun. Müşteri temsilcilerimiz ihtiyaçlarınızı gidermek için hemen iletişime geçeceklerdir.

HEMEN İLETİŞİM SAYFASINI AÇ