Yandex.Metrika counter
Müşteri Paneli

Umbraco

İçerik Yönetim Sistemi - CMS

Lütfen aşağı kaydırınız.

İçerik Yönetim Sistemi

CMS, İngilizce “Content Management System” kelimesinin kısaltılmışıdır ve Türkçe çevirisi ise “içerik yönetim sistemi” olarak kabul edilmiştir.

Her şey çok kolay

Hazır kaynak kodlara sahip bu sistemler ile birçok farklı konuda ve alanda internet sitesi tasarlayabilir ve yayına alabilirsiniz. Sistemler diyoruz çünkü tek bir tane CMS sistemi bulunmamaktadır.

CMS

Amaç Nedir?

CMS sistemlerinin en temel amacı, internet sitesi olmayan ve internet sitesi tasarımı yapamayacak kadar Yazılım bilgisi bulunmayan kullanıcıların herhangi bir teknik bilgiye sahip olmadan basit ve kolay bir şekilde internet siteleri yayınlamasına yardımcı olmaktı.

Avantajları Neler?

Teknik bilgi gerektirmez. İçerik yönetim sistemi ile insanlar çok basit ve hızlı bir şekilde profesyonel internet sitesi tasarlayabilir ve yayına alabilirler. Gelişmiş arayüzleri sayesinde bir satır bile kod yazmanıza gerek yoktur. Çoğu bilgisayar kullanıcısı hızlı bir şekilde kendi sitesini yayınlayabilir.

Umbraco CMS

Tema çeşitliliği

Dilediğiniz kadar tema, istediğiniz tüm özellikler hazır ve sürekli iyileştirmelerle güncelleniyor. Böylece kullanıcılar ücretsiz veya cüzi bir ücret karşılığında beğendikleri bir temayı sitelerinde kullanabiliyor.

Tüm içerik yönetim sistemlerinde birtakım site fonksiyonlarının sağlıklı çalışmasını sağlamak amacıyla oluşturulmuş eklentiler mevcuttur. Bu eklentiler sitenin bir hizmeti için özel olarak oluşturulmuştur ve sadece o amaçla kullanılmaktadır.

Umbraco

Umbraco ile, harika web siteleri ve entegre dijital ekosistemler aracılığıyla müşterilerimiz için dijital iş değerini hızlı ve verimli bir şekilde sunabiliyoruz. Umbraco platformunun çevikliği, dönüşüm oranlarını sürekli olarak artırmamızı ve müşteri deneyimini iyileştirmemizi sağlayarak müşterilerimizin dijital liderler olmasına yardımcı oluyor.

CMS hakkında tutkulu, öğrenmeye ve birbirlerine yardım etmeye hevesli pek çok dost canlısı insan dünya çapında yayılmış. Herkes kendi yöntemleriyle katkıda bulunma, değişiklikler önerme ve projeyi iyileştirme şansı yakalar. . Topluluğun Umbraco'nun kalbinde olduğunu söylemek doğru olur.

Kullanıcılarımıza yardımsever ve arkadaşça destek sağlamak yüzüme gerçekten bir gülümseme getiriyor. İster sohbet yoluyla ister ürünlerimizi bir web seminerinde tanıtın. Her gün dünyanın her yerinden insanlarla konuşuyorum - onlara rehberlik edebiliyorum ve Umbraco ile inşa ettikleri harika şeyler hakkında her şeyi duyuyorum.

Umbraco

Eklenti çeşitliliği.

Eklentilerin amacı, site sahibinin herhangi bir Yazılım ile uğraşmadan sitesinde yapılmasını istediği işlemleri sağlıklı yapılmasını sağlamaktır.Örnek vermek gerekirse, SEO eklentisi ile sitenizin optimizasyon değerlerini ve eksiklerini görebilir, e-posta eklentisi ve iletişim formu ile sitenize ziyaret eden kullanıcıların size e-postalar göndermesini sağlayabilir, yada canlı sohbet eklentisiyle sitenize gelen bir kullanıcı ile canlı olarak sohbet edebilirsiniz.

Web sitemizde size en iyi deneyimi sunabilmemiz için çerezleri kullanıyoruz. Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, bunu kabul ettiğinizi varsayarız.
Tamam