Müşterilerimize takıntılıyız. Hem hayallerini hem de karşılaştıkları zorlukları anlayabilmek için müşterilerimizi dinlemeyi asla bırakmaz ve ardından en önemli sorunlarını çözmek için teknolojiyi kullanarak çalışmaya başlarız. Paradan insana kadar her şeyi yönetmek için yeni nesil çözümlerle günümüzün iş kurucularını yönlendirmeye yardımcı oluruz. Sosyal ve mobil teknolojimiz, dünyanın her yerinde, istediğiniz zaman, istediğiniz yerde hızlı ve bilinçli kararlar alabilmeniz için canlı bilgiler sağlıyor. Seçim, destek, uzmanlık ve yenilik sunarak müşterilerimizi ömür boyu destekliyoruz. Sebeplerinizi savunuyoruz ve en çok ihtiyacınız olduğunda dünya lideri tavsiye ve destekler sağlıyoruz.

94%

Başarılarla dolu
15 yıl.


Temel Yapı Taşları

Deneyimli Ekip

Yıllarını yazılım sektöründe kariyer hedefiyle doldurmuş, yeni teknolojileri anında öğrenen muhteşem ekibimiz.

Can Yüksel

Senior Full Stack Developer

Can Yüksel

Niximera Yazılım ve Danışmanlık firmasının kurucusuyum. Gelişen teknolojileri her zaman takip eden, özgür ve vizyonel bakış açımızla projelerinizde farklar yaratıyoruz. Kusursuz projeler ortaya çıkartabilmeniz için tüm know-how bilgimizi sizlerle sınırsız paylaşabiliriz.

Cem Yüksel

Senior Full Stack Mobile Developer

Cem Yüksel

2008 Yılından beri yazılım piyasasının içindeyim. Üniversite hayatımdan önce kendim bir şeyler öğrenerek başladım ve Native Mobil Platformlar üzerine kendimi geliştirmeye karar verdim. Önce üniversite okuyup, 10'dan fazla projeyi başından sonuna başarıyla bitirdim.

Ertan Yeni

Senior Web Developer

Ertan Yeni

Arel Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünü bitirdikten sonra yazılım geliştirici olarak başladığım iş hayatımda. Her zaman farklı projelerin hayalini kurarak ilerlemeye çalıştım. Full-Stack developer olarak iş hayatımda her zaman kendimi güncel tutmaya çalıştım.

Hakan Kayfeci

Senior Software Developer

Hakan Emre Kayfeci

İstanbul Ayvansaray Üniversitesi Bilgisayar Programcılığından mezun oldum. Anadolu Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri 3. Sınıfım. Liseden beri yazılım sektörünün içinde iş yaptım. Okudum, öğrendim; bir yazılımcı olarak programlamanın her alanında ve kendini yenile nen dünyada yaptıklarımın, öğrendiklerimin üstüne katarak kendimi geliştiriyorum.

Sevgi Kalkan

Senior Project Manager

Sevgi Kalkan

Celal bayar üniversitesini Yüksek derece ile bitirdim. Grafik tasarım bölümü mezunuyum. Fotoğrafçılık, Karakalem, işaret dili eğtimi ve grafik animasyon eğitim kurslarını bitirdim. Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, Adobe Indesign ve Adobe XD programlarında kendimi geliştirdim. Birçok firmada deneyim edindim ve şuan da Niximera yazılım şirketinde çalışmaktayım. Burada olmaktan çok mutluyum.

Songül Yeni

Business Analist

Rukiye Yeni

Arel Üniversitesi Sivil Hava Ulaştırma İşletmeciliği bölümünden mezun oldum. Lisansımı Anadolu Üniversitesi İşletme bölümüyle tamamladım. Eğitim hayatım ve tecrübelerim doğrultusunda farklı insanlarla birlikte çalışma, bir takımda yer alma ve birlikte üretebilmeyi öğrenme fırsatım oldu. Bölüm ve ilgi alanlarımın da etkisiyle yazılım sektöründe İş Analisti olarak çalışmaktayım.

Zeynel Demir

Multi Platform Tester

Zeynel Demir

Yüksek derece ile bitirdiğim okulumda eğitim veren Can Bey ile tanıştım. Yazılım piyasasında kariyer hedefimi anlatınca çok ilgilendi. Beraber projeler geliştirdik. Tabi ben test kısımlarında yardımcı oldum. Açıklayıcı kod bloglarıyla yaptığı işleri test etmek resmen beni büyüledi. Şimdi yetiştirdiği yazılımcılar da böyle yapıyor. Kitap okumayı ve hayvanları çok severim.

Ece Kalkavan

Multi Platform Tester

Ece Kalkavan

Sağlık bakanlığımdaki kariyerimden sonra Niximera'ya katkı sağlayacağıma inandım ve buradayım. Temiz kod ve sorunsuz çalışan yazılımlar konusunda takıntılıyım. Rapor hazırlar ve sonuçlarının dört gözle beklerim. Herşeyin kolayca düzeleceğine inanırım.

Elise Ellingham

Customer Specialist

Elise Ellingham

Turkcell ve Türk Hava Yolları deneğimlerimden sonra Niximera isminde bir ilizyon hissettim. Gerçekten kaliteli bir ekibi var. İki kız çocuk annesiyim. İngilterede yaşıyorum ve Niximera ile çalışmaktan çok mutluyum. Umarım herkes Can ve Cem Bey ile bir gün tanışır.

Mehmet Turun

Customer Specialist

Mehmet Turun

İstanbul Üniversitesi''nde bölümümün 2.si olarak mezun oldum. Avea ve Türk Telekom ile çalıştım. Yazılım sektörüne her zaman bir merakım vardı ama bir türlü yazılımcı olamadım. Yazılımcı olamasamda yazılım şirketinde çalışmaya başladım.

Miray Kaleli

Administrative Assistant - Secretary

Miray Kaleli

Müşteri İlişkileri ve Pazarlama bölümlerinde okuduktan sonra Asistan olmaya karar verdim. Niximera kurulduğundan beri yönetici asistanlığı yapıyorum. Elit bir ortam. Herkes işinin ehli. Bende işimi öğrenmeye can atıyorum. İngilizce ve Almanca biliyorum. 1 kızım var.

Sinan Kavaklı

Social Media Manager

Sinan Kavaklı

Facebook 2. yılını doldurduğunda sosyal medya ile tanıştım. Henüz pazarlama işleri başlamadan reklamlarla ve içeriklerle ilgilenmeye başladım. Halkla İlişkiler ve Bilgisayar Programcılığı okudum. Arkadaşlarımın hesaplarını yönetmek ile başladığım maceram, büyük şirketlerin müşterilerinin hesaplarını yönetmeye kadar ilerledi.

Tolga Çapari

IT Department Manager

Tolga Çapari

Bilişim Üniversitesi bilgisayar mühendisliği mezunuyum. 2.9 derece ile bitirdim. Sistem ağları ve yapıları ile ilgili hazırladığım tezlerimle dereceler kazandım.

Yavuz Altay

Consultant

Prof. Dr. Yavuz Altay

Stratejik yönetim, Girişimcilik ve inovasyon yönetimi, Rekabetçi zeka, Endüstriyel kümelenme ve işbirliği, Teknoloji politikaları, İş geliştirme, Sosyal yenilik

Pervin Temiz

Consultant

Pervin Temiz

Veri Analizi-Veri Yönetimi ve Veri Güvenliği, Araştırma Tasarımı-Modelleme ve Strateji Geliştirme, İktisadi İstatistik - Davranışsal Ekonomi- Pazarlama-Pazarlama Yönetimi

Sinem Baş

Sales Consultant

Sinem Baş

Hindistan ve BAE'de alanında 9 yılı aşkın deneyime sahip Satış, Müşteri Hizmetleri ve Pazarlama uzmanı. Katıldığım organizasyona değer katmayı ve aynı zamanda sürekli gelişen Satış, Müşteri Hizmetleri ve Pazarlama Teknikleri ile mevcut beceri setimi genişletmeyi umuyorum.

Meltem Taşbakır

Sales Consultant

Meltem Taşbakır

Yaşar Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Finans bölümünden mezun oldum. Yüksek lisansımı İstanbul Teknik Üniversitesi İşletme bölümünde tamamladım. Uluslararası bir ortamda çalışmak, dünyanın her yerinden insanlarla bağlantı kurmak ve bunlarla benzer ilgi alanları bulmakla çok ilgileniyorum.

Esmanur Odabaş

Intern

Esmanur Odabaş

Toki Ali Duran Lisesinde eğitim görmekteyim. Web Tasarımı bölümü hakkında aldığım eğitim ile Niximera yazılım şirketinde staj eğitimi alıyorum. Aynı zamanda bir basketbol kulübünde oyuncu ve antrenör yardımcısıyım. İleride iyi bir Bilgisayar Mühendisi olmak istiyorum.

Züleyha Aktaç

Intern

Züleyha Akdaş

Toki Ali Duran Lisesinde eğitim görmekteyim. Bilgisayar Teknolojileri bölümünde okuyor ve meslek lisesinde olmamın getirisiyle Niximera yazılım şirketinde staj görüyorum. Burada gördüklerimle kendimi geliştirdiğimi düşünüyorum.

Junior

Meets Customer

Junior

Hav, hâv hâv haâv hav. Hav havv hav haav. Hâââav.

Ne aramıştınız?

Proje planı danışmanı mı?

Strateji toplantımızı hemen planlayalım!