Müşterilerimize takıntılıyız. Hem hayallerini hem de karşılaştıkları zorlukları anlayabilmek için müşterilerimizi dinlemeyi asla bırakmaz ve ardından en önemli sorunlarını çözmek için teknolojiyi kullanarak çalışmaya başlarız. Paradan insana kadar her şeyi yönetmek için yeni nesil çözümlerle günümüzün iş kurucularını yönlendirmeye yardımcı oluruz. Sosyal ve mobil teknolojimiz, dünyanın her yerinde, istediğiniz zaman, istediğiniz yerde hızlı ve bilinçli kararlar alabilmeniz için canlı bilgiler sağlıyor. Seçim, destek, uzmanlık ve yenilik sunarak müşterilerimizi ömür boyu destekliyoruz. Sebeplerinizi savunuyoruz ve en çok ihtiyacınız olduğunda dünya lideri tavsiye ve destekler sağlıyoruz.

98%

Başarılarla dolu
15 yıl.


Temel Yapı Taşları

Deneyimli Ekip

Yıllarını yazılım sektöründe kariyer hedefiyle doldurmuş, yeni teknolojileri anında öğrenen muhteşem ekibimiz.

Can Yüksel

KURUCU CEO

Can Yüksel

Niximera Yazılım ve Danışmanlık firmasının kurucusuyum. Gelişen teknolojileri her zaman takip eden, özgür ve vizyonel bakış açımızla projelerinizde farklar yaratıyoruz. Kusursuz projeler ortaya çıkartabilmeniz için tüm know-how bilgimizi sizlerle sınırsız paylaşabiliriz.

Cem Yüksel

GENERAL MANAGER

Cem Yüksel

2008 Yılından beri yazılım piyasasının içindeyim. Üniversite hayatımdan önce kendim bir şeyler öğrenerek başladım ve Native Mobil Platformlar üzerine kendimi geliştirmeye karar verdim. Önce üniversite okuyup, 10'dan fazla projeyi başından sonuna başarıyla bitirdim.

Emre Çetinkaya

SENIOR ANDROID DEVELOPER

Emre Taner Çetinkaya

Namık Kemal Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünden mezun oldum. Mobil uygulamalara olan ilgim sayesinde Native Mobil uygulamalar üzerine çalışmaya başladım. Kendi fikrim olan 15ten fazla mobil uygulama projesini bitirip dijital marketlerde yayınladım. Şuan Niximera Yazılım ve Danışmanlık Şirketi bünyesinde çalışmaktayım ve kendimi sürekli geliştirmeye devam ediyorum.

Esmanur Atik

SENIOR BACKEND DEVELOPER

Esmanur Atik

Kocaeli Üniversitesi Matematik Bölümü mezunuyum. Üniversiteden mezun olacağım dönemde yazılıma olan ilgimi fark ettim ve bu alana yöneldim. Gerekli olan eğitimleri alıp ve sertifikalarımı tamamladıktan sonra Niximera Yazılım ve Danışmanlık Şirketi'nde Full-Stack Developer olarak çalışmaya başladım. Öğrenmeyi ve kendimi geliştirmeyi seviyorum. Yeniliklere açığım ve kolay adapte olurum. Planlı, yeterli ve zamanında çalışarak başarısız olunacak bir iş görmüyorum.

Oğuzhan Değirmen

SENIOR MOBIL DEVELOPER

Oğuzhan Değirmen

İstanbul Gelişim Üniversitesinde Bilgisayar Mühendisliği bölümünden mezun oldum. Web ve mobil uygulamaları arayüz geliştiricisiyim. Şu an Niximera Yazılım ve Danışmanlık Şirketi bünyesinde çalışıp, kendimi geliştiriyorum.

Fatih Kara

SENIOR IOS DEVELOPER

Fatih Kara

Kocaeli Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun oldum. Şu anda bilgisayar programcılığı okumaktayım. Üniversitemi bitirdikten sonra kariyer değişikliği yaparak iOS Developer olarak kendimi geliştirmeye başladım ve yaklaşık 1.5 yıldır mobil uygulama geliştirmekteyim. Bu süreç içerisinde birçok uygulamayı App Store'da yayınladım. Şu anda Niximera Yazılım ve Danışmanlık bünyesinde çalışmaktayım, her geçen gün kendimi geliştirmeye devam ediyorum

Yusuf Doğru

SENIOR BACKEND DEVELOPER

Yusuf Doğru

Düzce Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği bölümünden mezun oldum. Kariyerimin başında siber güvenlik alanında ilerledim. Daha sonra yazılım geliştirme tutkumu fark ettim ve kariyerime full stack developer olarak devam ediyorum. Niximera Yazılım ve Danışmanlık olarak, müşterilerimizin işletmelerini geliştirmelerine yardımcı olmak ve kullanıcılarının memnuniyetini sağlamak için, uygulamalarımızı sürekli olarak test ediyor ve geliştiriyoruz. Bu yaklaşım, müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun en iyi uygulamaları sunmamızı sağlıyor.

Meltem Taşbakır

UI-UX Designer

Yazgülü Kavalcı

2018 yılında Necmettin Erbakan Üniversitesinden bilgisayar mühendisi olarak mezun oldum. Mezun olduktan sonra bir süre kodlama alanıyla ilgilendim fakat tasarım alanına daha çok ilgim olduğu için UI/UX alanına yöneldim. İyi seviyede Figma ve Illustrator programlarını kullanabiliyorum. 5 yıldır tasarım alanında hizmet vermekteyim. Yeni bilgiler öğrenmeyi seviyorum ve kendimi sürekli geliştirmeye çalışıyorum.

Meltem Taşbakır

Senior Mobile Developer

Nurdan Aldaş

Konya Teknik Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği mezunuyum. Oyun geliştirme, web geliştirme ve mobil uygulama geliştirme alanında eğitimler aldım ve projeler geliştirdim. Çalıştığım projelerin hem frontend hem de backend kısımlarında geliştirmeler yaptım. Java konusunda tecrübeliyim. Native Mobil geliştirme konusunda kendime güvenir, yeni teknolojileri takip ederim.

Meltem Taşbakır

Senior Mobile Developer

Dilek Dal

iOS (9+ yıl), Android (6+ yıl) dahil olmak üzere farklı teknolojiler ve dillerde mobil uygulamalar geliştirmede 11 yıldan fazla deneyime sahip, son derece başarılı ve özverili bir Kıdemli Mobil Geliştirici ve Ekip Lideriyim. Yıllar geçtikçe, yazılım geliştirme kavramları, çevik metodolojiler, müşteri ihtiyaçlarını değerlendirme, iş çözümleritasarlamanın yanı sıra projeleri, ekipleri ve bütçeleri yönetme konusunda sağlam bir bilgi birikimioluşturdum.

Meltem Taşbakır

Full Stack Developer

Çetin Acar

Şimdiye kadar birçok Backend işinde bulundum. CRM uygulama tasarımı ve geliştirmesi, MongoDB ile entegrasyon ve ödeme sistemleri üzerinde çalıştım. Javascript, React, query, .NET MVC, SQL, NOSQL (MongoDB), HTML5, CSS3, GIT ve JIRA konularında tecrübeliyim.

Meltem Taşbakır

Senior Frontend Developer

Hakan Tavacıoğlu

Front-end geliştirmede 12 yıllık deneyime sahip kıdemli bir front-end geliştiricisiyim. Kariyerim boyunca jQuery, Angular, Vue.js, Nuxt.js, React.js, Next.js gibi çeşitli çerçeveleri kullanarak web projeleri geliştirdim. Son 5 yıldır projelerimde Redux ve Styled Components ile birlikte öncelikle React.js kullanıyorum. Bunlar, ölçeklenebilir ve bakımı yapılabilir uygulamalar oluşturmama yardımcı olan güçlü araçlardır.

Meltem Taşbakır

Medium Backend Developer

İsmail Engin

Programlama ve yeni teknolojiler konusunda meraklı ve bilgili, teorik bilgi ve becerilerini profesyonel bir ortamda geliştirmek isteyen, hevesli, çalışkan ve kendini motive eden yeni mezun. Start-up ve freelance işlerin yanı sıra büyük ekiplerde çalıştım. Şu konularda deneyimim var: C#, .NET Core MVC, .NET Core Web API, Entity Framework Core, Dapper, Unit Testing, Mediatr, CQRS Pattern, MSSQL, PostgreSQL, Elastic Search

Boğaçhan Tekyıldız

BUSINESS ANALYST - MULTI Platform Tester

Boğaçhan Tekyıldız

Öğrenim hayatımın büyük bir bölümü yazılım alanında geçti ve çalıştığım her firmada programları, yazılım ürünlerini kusursuzlaştırdım. Niximera ile çok büyük işlere imza atacağımıza çok eminim ve birlitke çalışmaktan mutluluk duyuyorum.

Zeynel Demir

BUSINESS ANALYST - MULTI Platform Tester

Zeynep Demir

Yüksek derece ile bitirdiğim okulumda eğitim veren Can Bey ile tanıştım. Yazılım piyasasında kariyer hedefimi anlatınca çok ilgilendi. Beraber projeler geliştirdik. Tabi ben test kısımlarında yardımcı oldum. Açıklayıcı kod bloglarıyla yaptığı işleri test etmek resmen beni büyüledi. Şimdi yetiştirdiği yazılımcılar da böyle yapıyor. Kitap okumayı ve hayvanları çok severim.

Ece Kalkavan

BUSINESS ANALYST - MULTI Platform Tester

Ece Kalkavan

Sağlık bakanlığımdaki kariyerimden sonra Niximera'ya katkı sağlayacağıma inandım ve buradayım. Temiz kod ve sorunsuz çalışan yazılımlar konusunda takıntılıyım. Rapor hazırlar ve sonuçlarının dört gözle beklerim. Herşeyin kolayca düzeleceğine inanırım.

Elise Ellingham

Customer SPECIALIST

Elise Ellingham

Turkcell ve Türk Hava Yolları deneğimlerimden sonra Niximera isminde bir ilizyon hissettim. Gerçekten kaliteli bir ekibi var. İki kız çocuk annesiyim. İngilterede yaşıyorum ve Niximera ile çalışmaktan çok mutluyum. Umarım herkes Can ve Cem Bey ile bir gün tanışır.

Mehmet Turun

Customer SPECIALIST

Mehmet Turun

İstanbul Üniversitesi''nde bölümümün 2.si olarak mezun oldum. Avea ve Türk Telekom ile çalıştım. Yazılım sektörüne her zaman bir merakım vardı ama bir türlü yazılımcı olamadım. Yazılımcı olamasamda yazılım şirketinde çalışmaya başladım.

Miray Kaleli

ADMINISTRATIVE ASSISTANT - Secretary

Miray Kaleli

Müşteri İlişkileri ve Pazarlama bölümlerinde okuduktan sonra Asistan olmaya karar verdim. Niximera kurulduğundan beri yönetici asistanlığı yapıyorum. Elit bir ortam. Herkes işinin ehli. Bende işimi öğrenmeye can atıyorum. İngilizce ve Almanca biliyorum. 1 kızım var.

Sinan Kavaklı

SOCIAL MEDIA Manager

Sinan Kavaklı

Facebook 2. yılını doldurduğunda sosyal medya ile tanıştım. Henüz pazarlama işleri başlamadan reklamlarla ve içeriklerle ilgilenmeye başladım. Halkla İlişkiler ve Bilgisayar Programcılığı okudum. Arkadaşlarımın hesaplarını yönetmek ile başladığım maceram, büyük şirketlerin müşterilerinin hesaplarını yönetmeye kadar ilerledi.

Tolga Çapari

IT Department Manager

Tolga Çapari

Bilişim Üniversitesi bilgisayar mühendisliği mezunuyum. 2.9 derece ile bitirdim. Sistem ağları ve yapıları ile ilgili hazırladığım tezlerimle dereceler kazandım.

Yavuz Altay

Consultant

Prof. Dr. Yavuz Altay

Stratejik yönetim, Girişimcilik ve inovasyon yönetimi, Rekabetçi zeka, Endüstriyel kümelenme ve işbirliği, Teknoloji politikaları, İş geliştirme, Sosyal yenilik

Pervin Temiz

Consultant

Pervin Temiz

Veri Analizi-Veri Yönetimi ve Veri Güvenliği, Araştırma Tasarımı-Modelleme ve Strateji Geliştirme, İktisadi İstatistik - Davranışsal Ekonomi- Pazarlama-Pazarlama Yönetimi

Sinem Baş

Sales Consultant

Sinem Baş

Hindistan ve BAE'de alanında 9 yılı aşkın deneyime sahip Satış, Müşteri Hizmetleri ve Pazarlama uzmanı. Katıldığım organizasyona değer katmayı ve aynı zamanda sürekli gelişen Satış, Müşteri Hizmetleri ve Pazarlama Teknikleri ile mevcut beceri setimi genişletmeyi umuyorum.

Meltem Taşbakır

Sales Consultant

Meltem Taşbakır

Yaşar Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Finans bölümünden mezun oldum. Yüksek lisansımı İstanbul Teknik Üniversitesi İşletme bölümünde tamamladım. Uluslararası bir ortamda çalışmak, dünyanın her yerinden insanlarla bağlantı kurmak ve bunlarla benzer ilgi alanları bulmakla çok ilgileniyorum.

Rasim Sazak

Director of Human Resources

Rasim Sazak

1994 İstanbul doğumluyum. İstanbul Aydın Üniversitesi Anadolu Bil Meslek Yüksekokulu İnsan Kaynakları Yönetimi programından 2014 yılında, Anadolu Üniversitesi Çalışma Ekonomisi bölümü 2016 yılında mezun oldum. 2014 yılında İnsan Kaynakları Sorumlusu olarak başlayan kariyerime aynı şirkette İnsan Kaynakları Müdürü olarak devam ediyorum. Niximera'nın kalifiyeli personel arayışını ve yönetimini idame ediyorum.'

Meltem Taşbakır

Acounting Manager

Firuze Çok

İnsan ilişkilerine önem veririm ve yatırımı insana yaparım. kısacası ekip ve takım çalışması olmazsa olmazlarım. Bu ilkeler doğrultusunda çalıştığım firmalarda her zaman başarılara imza atmışım(z)dır.

Meltem Taşbakır

Merchandiser - Customer Representat

Sultan Gunduz

Üniversite eğitimimi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri bölümünden aldığım için, insanların üretkenliği her zaman ilgimi çekmiştir. Bu nedenle, bir müşteri ve bir çalışanın memnun olmasının kesinlikle aynı şey olduğuna inanıyorum. İkisi de galibiyet olarak sonuçlanıyor. Ayrıca DenizBank'ta uzun dönem stajyer olarak çalıştım ve ağırlıklı olarak KOBİ Bankacılığı Operasyon ve Satış bölümünde çalıştım.

Ne aramıştınız?

Proje planı danışmanı mı?

Strateji toplantımızı hemen planlayalım!