Yandex.Metrika counter
Müşteri Paneli

Hakkımızda

Mükemmeli yaparız demiyoruz ama işimizi titizlikle yapıyoruz.

Lütfen aşağı kaydırınız.

Hizmet Zamanı

 Her iyi iş, farklı bir şey yapma niyetiyle başlatılıyor. Ancak her büyük iş, müşterilerimiz için harika bir deneyim oluşturuyor. Küçük bir nüans ama etkisi büyük. Bir işi başarılı kılmak için gereken binlerce şey olsa da, önemli olan hizmetin gerçekleştiği o kritik zamandır.

 Doğru malzemeleri elde edersiniz. Doğru üretim sürecini kurgularsınız. Siparişleri nasıl alacağınızı ve müşterilerinize ne kadar hızlı teslim edebileceğinizi planlarsınız. Müşterilerinizle ilgilendiğiniz ana kadar başarıya giden tüm kararları alırsınız. Kan ter ve gözyaşları içinde kalırısınız ama sadece o hizmet anında müşteriniz tarafından değerlendirilirsiniz. Önemli olan hizmet anı. Misyonumuz, müşterilerimizin hizmet anlarını, başarılı bir şekilde yönetmelerine yardımcı olmaktır. İnsanlar sıklıkla müşterilerimizin neden bizimle iş yapmayı tercih ettiğini soruyor. Bunun bir nedeni, onları daha çevik hale getirmek için geliştirilen lider kurumsal yazılımlarımızdır.

Neden Niximera?

 Müşterilerimize takıntılıyız. Hem hayallerini hem de karşılaştıkları zorlukları anlayabilmek için müşterilerimizi dinlemeyi asla bırakmaz ve ardından en önemli sorunlarını çözmek için teknolojiyi kullanarak çalışmaya başlarız. Paradan insana kadar her şeyi yönetmek için yeni nesil çözümlerle günümüzün iş kurucularını yönlendirmeye yardımcı oluruz. Sosyal ve mobil teknolojimiz, dünyanın her yerinde, istediğiniz zaman, istediğiniz yerde hızlı ve bilinçli kararlar alabilmeniz için canlı bilgiler sağlıyor. Seçim, destek, uzmanlık ve yenilik sunarak müşterilerimizi ömür boyu destekliyoruz. Sebeplerinizi savunuyoruz ve en çok ihtiyacınız olduğunda dünya lideri tavsiye ve destekler sağlıyoruz. Önce güveninizi kazanmak için çalışıyoruz. Sonra işlerinizi yoluna koymak için çalışmaya devam ediyoruz. Uzman çözüm yelpazemiz, derin alan bilgimizi ileri teknoloji ve hizmetlerle birleştiriyor. Sürekli değişen bir dünyada profesyonellerin iş yapma biçimlerini geliştirmelerine ve karmaşık sorunları güvenle çözmelerine yardımcı olmaya kararlıyız.

Programlama Ekibi

Ekibimiz, sağlam, güvenilir ve son derece etkili Yazılım çözümleri sunmak için platformları ve en yeni yöntemleri kullanarak müşterilerimize yıllarca değer katar.

Kalite Güvencesi

Sıkı kalite kontrolü, kalite çözümlerimizin temellerinden biridir. Kalite Güvence bölümü bağımsız olarak çalışır ve hem Niximera içinde hem de harici müşterilerimiz için ayrı bir hizmet olarak hizmetler sunar.

Ürün Geliştirme

A'dan Z'ye Yazılım ürünleri oluşturmaktan sorumlu ayrı bir bölümümüz var ve bu süreçteki her bir öğeye değer katıyoruz. Müşterilerimizin işlerini üstün danışmanlık ve Yazılım geliştirme hizmetleriyle dönüştürmeye yardımcı olarak dijital çağda rekabet edebilir hale getiriyoruz.

Niximera Akademi

Çalışanlarımızın niteliklerini geniş uygulama deneyimlerine öğrenme sürecini ekleyerek sürekli olarak sürdürüyor ve geliştiriyoruz. Mühendislerimizin çoğu en azından birkaç teknolojiyi biliyor ve işlerinde tüm teknolojik yenilikleri kullanıyor.

Avantajlarımız

Niximera, müşteri odaklı bir "hizmet" anlayışına sahip bir şirkettir. Hizmetinizdeyiz. Önderlik edebilir veya takip edebiliriz. Ana hedefimiz, günümüzün BT pazarında en yüksek kalite standartlarını ve en iyi uygulamaları sürdürmektir.

Niximera Toplantı

Az zamanda çok iş başardık.

Kurucusu Yazılım mühendisi, nadir yazılım şirketlerinden biri olan Niximera 15 yılı aşkın tecrübemiz ve zoru başardığımız projelerimiz ile piyasanın gözdesi olmaya devam ediyoruz.

Haksız kazanç. Yazılım şirketleri isteklerinizi dinleyip, kullanmayacağınız modüleri ekleyip fazla para talep ediyorlar. Esnaf şikâyetçi. Özellikle kobiler Yazılım şirketlerinin söz verdiklerini yapmadıklarını belirtiyorlar. Bu ve buna benzer durumları düzeltmek en önemli amacımız.

Basit projelerden milyonlarca dolar kazanıp parsoneline asgari maaş ve sahte gelecek vaadlerinde bulunan şirketlerden değiliz. Kazançlar eşit. Verileriniz şifreli algoritmalarımız tarafından korunmaktadır. Biz dahil kimse verilerinizi görüntüleyememektedir. Mükemmeli yaparız demiyoruz ama işimizi titizlikle yapıyoruz.

Müşterilerimizin memnuniyetine önem veriyoruz. Bu yüzden proje tesliminden sonraki 3 ay ücretsiz onarım hizmeti sunuyoruz. Faturasız iş isteyenleri geri çeviriyoruz. En başta dediğimiz gibi, genç bir şirketiz ancak 15 yıllık tecrübelerimizi işimize yansıtarak müşterilerimizi memnun etmeye çalışıyoruz. Tecrübelerimize ortak olmak için bizimle iletişime geçiniz.

Çözümlerimiz

Şirketimiz, işletmeler için Yazılım geliştirme konusunda engin deneyime sahiptir ve alanında liderler arasında yer almaktadır. Bu yeterlilik düzeyine ulaşmak için profesyonel bir ekip, eldeki deneyim, en yeni araçlar ve teknolojiler ve alışılmışın dışında düşünme yeteneği gerekir.

Niximera'nın ekip üyeleri, müşterilerimize kurumsal operasyonları çeşitli şekillerde destekleyebilecek güvenilir ve güncel çözümler sunar. Yazılım geliştirme kuruluşunun işlemleri otomatikleştirmesine ve performans düzeyini artırmasına yardımcı oluyoruz.

Uzmanlar gereksinimlerinizi analiz eder ve belirli sorunları çözen en iyi çözümleri bulur. Sadece özel yazılımlar oluşturmuyoruz, aynı zamanda bunu işletmenin sistemine entegre ediyor ve altyapısını iyileştiriyoruz. Eski Yazılım, genel kurumsal üretkenlik düzeyini düşürür.

Sağlık hizmetleri, enerji, petrol ve gaz, eğlence, ulaşım ve nakliye, toptan ve perakende, finans ve daha fazlası dahil olmak üzere birçok farklı sektördeki işletmeler için özel uygulamalar geliştirdik.

Şirket Bilgileri

Şirket Ünvanı : Niximera Yazılım ve Danışmanlık Hizmetleri

Merkez Adresi : Barbaros Hayrettin Paşa Mahallesi, 1997. Sokak, Numara 12, Kat 3, Ofis 25, PhuketLife Residance, Esenyurt, İstanbul

Vergi Dairesi : Esenyurt Vergi Dairesi

Vergi Numarası : 47959425140

Oda Sicil No : 1203499

Ticaret Sicil No : 213709-5

Meslek Grubu : 5-BİLGİ TEKNOLOJİLERİ

Nace Kodu : 62.01.01-Bilgisayar programlama faaliyetleri (sistem, veri tabanı, network, web sayfası vb. yazılımları ile müşteriye özel yazılımların kodlanması vb)

Telefon Numarası : 0 850 532 64 59

Telefon Numarası : 0 534 569 31 11

Web sitemizde size en iyi deneyimi sunabilmemiz için çerezleri kullanıyoruz. Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, bunu kabul ettiğinizi varsayarız.
Tamam